Skocz do zawartości
nothomas

Samsung - Która seria najlepsza ???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić samsunga LCD rozd. 720p do 5000-6000 tys. zł najlepiej 37- 42 cale. Problem w tym że nie wiem który model wybrać N71b r71b r72b r32b m71 f71b mógłby ktoś wskazać mi która seriia ujest najleprza jeżeli chodz jakość/cena . Aha Tv będzie do xbox'a 360 i filmów dvd i N :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nothomas' post='39023' date='15.02.2007, 11:47 ']Mam zamiar kupić samsunga LCD rozd. 720p do 5000-6000 tys. zł najlepiej 37- 42 cale. Problem w tym że nie wiem który model wybrać N71b r71b r72b r32b m71 f71b mógłby ktoś wskazać mi która seriia ujest najleprza jeżeli chodz jakość/cena . Aha Tv będzie do xbox'a 360 i filmów dvd i N :)[/quote]


A czemoz samsung, dlaczego ma byc najlepszy z samsungow a gorszy od innych tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPRZA!!!!!!!!
Jak dla mnie hicior maksymalny. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='39028' date='15.02.2007, 12:21 ']NAJLEPRZA!!!!!!!!
Jak dla mnie hicior maksymalny. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem[/quote]


jestes brutalny KrzyHo :) ja juz swoja radosc zachowalem dla siebie. a skoro juz: ROTFL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bischoop' post='39030' date='15.02.2007, 13:25 ']jestes brutalny KrzyHo :) ja juz swoja radosc zachowalem dla siebie. a skoro juz: ROTFL :)[/quote]

Proszę się nie czepiać, najleprzy to odmiana od dobry, też ma R w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bischoop' post='39030' date='15.02.2007, 13:25 ']jestes brutalny KrzyHo :)[/quote]

Ty się tak nie ciesz tylko zerknij do swojego poprzedniego posta i go szybciutko pszeedytój :-)
Chyba nie wszystko z nim w porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nothomas' post='39023' date='15.02.2007, 13:47 ']Mam zamiar kupić samsunga LCD rozd. 720p do 5000-6000 tys. zł najlepiej 37- 42 cale. Problem w tym że nie wiem który model wybrać N71b r71b r72b r32b m71 f71b mógłby ktoś wskazać mi która seriia ujest najleprza jeżeli chodz jakość/cena . Aha Tv będzie do xbox'a 360 i filmów dvd i N :)[/quote]


:D
To poste: porównaj sam ceny tego samego rozmiaru, np.: 37"
albo jeszcze lepiej porównaj modele na żywo - w sklepach, gdy włączone :) ostatecznie zostają jeszcze strony domowe producenta.

Pozdrawiam!
Adam B. (Bia -PL)

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi oto który model nadaje sie najbardziek do grania na 360 ??

OKEJ to inaczej która seriia jest nowsz N czy M ?? Edytowane przez nothomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zalozles ten temat to sam nie mialem o tym pojecia, ale jak widze masz internet wiec sprawdzenie tego nie powinno Ci zajac wiecej niz 30min.

N - normalny LCD

M - nowsza technologia 100Hz

F - Full HD LCD

dla przykladu ceny 40"

N - 5500

M - 6500

F - 7300

moje odczucia po krotkiej zabawie z tymi LCD w sklepie przy sygnale niby HD (rozdzielony):

N - normalny ladny obraz choc przy szybszych scenach juz nie jest tak elegancko

M - tu wyraznie lepiej, ja nie jestem jakims VideoFilem ale widac roznice nie tyle w samej jakosci statycznego obrazu (nie ma tu tej przepasci jak w CRT 50Hz i 100Hz) ale np jak na obu lecialy skroty meczu to przy szybkich ruchach kamery duzo lepiej sobie radzil M

F - no tu juz masz Full HD wiec jak jest naprawde dobry obraz to widac roznice (aczkolwiek przez wielu seria F jst uwazana za gorsza od M, ze niby 100Hz > Full HD), oczywiscie przy mniejszym TV ta roznica nie bedzie tak wyrazna a i material na ktorym bedziesz ja widzial to demowki producentow bo kazdy z tych TV jak podepniesz HD DVD czy Blue Ray sprawi ze szczeke bedziesz z ziemi zbieral

do tego dochodzi jeszcze seria z koncowka 91 nie 71 gdzie masz jakies diodowe podswietlanie ktore tez niezle sie sprawdza jednak nie jest chyba warte kasy jaka trzeba dorzucic 40" to ok 9500zl

Jak masz mozliwosc to podjedz w Wawie do Arkadii (saturn + Euro) tam masz kazdy z nich to porownasz sobie.

Sumujac:

Kup Panasonica 42" PV60 :)

ja kupilem 2 dni temu i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu znalazł się człowiek który wi co i jak . Dzięki!!! ALe :) mam jeszcze jedno pytanko wacham się pomiędzy dwoma Samsungami a mianowicie między LE32M61B a Le 32M72B.

Edytowane przez nothomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno M61B ma problemy z kolorami a M72B z Dynamic Dimmer i Dynamic Contrastl. Edytowane przez nothomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nothomas' post='39941' date='23.02.2007, 13:46 ']No w końcu znalazł się człowiek który wi co i jak . Dzięki!!! ALe :) mam jeszcze jedno pytanko wacham się pomiędzy dwoma Samsungami a mianowicie między LE32M61B a Le 32M72B.[/quote]
A skąd ty wyczaśniesz taki model LCD jak LE32M72B ? :( Jedyne co znalazłem na googlu to niemiecka strona [url="http://www.maxx-store.de/product_info.php?products_id=2539&osCsid=a7db8d5c5398db9a905fc3208fbd2e07"]http://www.maxx-store.de/product_info.php?...05fc3208fbd2e07[/url] i rzeczywiście dotyczy to niejakiego M72B, ale po parametrach jakby gorszy. Na PL str. www.samsung.pl nie ma takiego TV jest jedynie LE32M71B. Wiesz coś więcej czy to tylko pomyłka ?
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry pomylka nie ma takieg TV jak 72b jest tylko 71b , moja winna jeszcze raz sorki :] Edytowane przez nothomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem fajny tv co wy na to , prosze o opinie [b]LE32R31S[/b]

Telewizor TFT-LCD - 32"
Format 16:9
Wyświetlanie 16.7 milionów kolorów
4 ustawienia wyświetlania kolorów (Normalny-Ciepły1-Ciepły2-Zimny1-Zimny2)
Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)
Czujnik jasności otoczenia Brightness Sensor + (wpływa na jasność ekranu)
Stopa jasności 400 cd/m2
Stopa kontrastu 800:1
Dynamiczna stopa kontrastu 2000:1
Rozdzielczość 1366 x 768
Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 170/170
Skanowanie Progresywne
Moc akustyczna 2 x 10 W
Tryby dźwięku: Standard, Music, Movie, Speech, Custom
TrusurroundXT
PIP i Double Screen (1 Tuner)
Menu ekranowe w języku polskim
Wejścia: HDMI x1, SCART x2,
S-Video x1, Video x1, Component x1
Wejście PC - sygnał w rozdzielczości VGA ~ WXGA
Telegazeta 1000 stron
Wymiary: 797 x 249 x 650.7 / 797 x 99 x 592 mm (z podstawą/bez podstawy)
Waga: 17.7 / 25.5 (netto / brutto)

Najważniejsze cechy:

Stopa jasności 400 cd/m2
Stopa kontrastu 800:1
Rozdzielczość 1366 x 768
Interfejs HDMI

[url="http://www.samsung.com/pl/products/television/tvoldmodels/images/le32r31_m.jpg"]http://www.samsung.com/pl/products/televis...s/le32r31_m.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś powie mi jakie są różnice pomiędzy modelami:

26" Samsung LE26R81B
26" Samsung LE26R71B

26" Samsung LE26R82B
26" Samsung LE26R72B

26" Samsung LE26R83B

26" Samsung LE26S81B

Który z nich wybrać? Mam do kupienia dwa modele 26 calowe i nie wiem na który z nich się zdecydować. TV będzie głównie wykorzystywany do pracy z PC (DVI/HDMI) net i filmy, do grania na xboxie 360 (HDMI) oraz czasem do oglądania telewizji, na początku z kablówki a w przyszłości z N'ki.
A może polecacie jakieś inne marki/modele? Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
Z góry dzięki bardzo za pomocną dłoń i doradztwo w sprawie wyboru. Edytowane przez kys_sobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już wszystko wiem:
R71 i R72 to starsi bracia R81, R82, R83
R81, R82, R83 różnią się tylko wyglądem
a S81 od R81 różni się nieznacznie kątami, jasnością i kontrastem oraz wyglądem zewnętrznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...