Skocz do zawartości
Bykovsky

Harry Potter Pełna Kolekcja Blu-ray - jakie szanse na zakup?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chcę zakupić żonie kolekcję filmów na blu-ray z serii Harry Potter. Jedynie co znajduję, to zestaw 8 płyt blu-ray + 8 płyt DVD.
Poglądowo daję link do przykładowej ofery, a niżej zdjęcie poglądowe.

kolekcja-harry-potter-edy.jpg.6167439a541e478c91f4e4b8e4a43f62.jpg

 

Mnie natomiast interesuje tylko wydanie Blu-ray, bo nie chcę w ogóle mieć DVD bo to dla nas zbędne (co to za durny pomysłw ogóle aby sprzedawać Blu-Ray + DVD i to na dodatek w tak oszernym zestawie?!). Wiem że za granicą są takie wydania, a w Polsce prawdopodobnie też było. Również link poglądowy, oczywiście nie myślałbym nawet o zakupie w tej sieci ze względu na ceny z du... kosmosu. 

1588546609_kolekcja2.jpg.b36d068badfaaea3b45de371038f41ef.jpg

Poza tym, wydanie to zawiera 11 płyt Blu-ray, na których są też dodatki, a wersja 8 BD + 8 DVD, zawiera tylko filmy...

 

Moje pytanie - jest szansa, aby w jakimkolwiek polskim sklepie kupić "lepszą" wersję Blu-ray? Ktoś kupował filmy z serii Harry Potter w Polsce? 

Kurde, szkoda że nawet wersje Region Free na amazon.co.uk nie mają polskich napisów...

 

 

Edytowane przez Bykovsky
poprawna nazwa edycji w tytule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wielopaki wychodziły tylko okazjonalnie. Kup luzem wydania dwupłytowe i zapakuj razem wstążką, a może wybierz przyszłościowo w 4K UHD HDR?

Ten z płytami DVD to ewidentnie leżak magazynowy z czasów, gdzie wydawca chciał przyoszczędzić i te DVD z materiałami dodatkowymi to wziął ze starych wydań DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, adawro napisał:

Takie wielopaki wychodziły tylko okazjonalnie. Kup luzem wydania dwupłytowe i zapakuj razem wstążką, a może wybierz przyszłościowo w 4K UHD HDR?

Ten z płytami DVD to ewidentnie leżak magazynowy z czasów, gdzie wydawca chciał przyoszczędzić i te DVD z materiałami dodatkowymi to wziął ze starych wydań DVD.

Mam PS4 Pro, więc nie obsługuje czytania płyt Blu-ray 4K :/ uwierz że kupiłbym z chęcią te 4k. 

Fakt, że jest myśl, aby kupić osobno, jednak jako prezent, to robiłoby wrażenie wydanie jako box.

Cholera, że też w PL te filmy są tak horrendalnie drogie... w UK to jest tanioszka. Niestety nawet Region Free nie mają polskich napisów...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Bykovsky napisał:

Mam PS4 Pro, więc nie obsługuje czytania płyt Blu-ray 4K ? uwierz że kupiłbym z chęcią te 4k. 

Filmy w 4K często mają w jednym pudełku drugą płytę z tym samym filmem w wersji HD (1080p) i dodatkami właśnie na wypadek problemów ze sprzętem - sprawdź czy tak jest w przypadku HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji rzuciłem okiem na wydania luzem Blu-Ray.  Sprawdziłem kilka materiałów dodatkowych oraz tak zwane "Sceny usunięte" i były skompresowane MPEG2 w rozdzielczości SDTV (jak na DVD) więc nic dziwnego, że wystarczy jak dołożą tylko płyty DVD. Może wydania zagraniczne miały materiały dodatkowe w HD ale kto to wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...