Skocz do zawartości
yelram

Manta 65LUA58L

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 40m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3-5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? kąty do max 20-30 stopni
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? STAĆ
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Bardzo słabo, nie jest to istotne.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? UE48H6400
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? W miarę dobre audio, przyzwoity smart na androidzie
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? GŁÓWNIE FULL HD, możliwe że wypróbuję 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4, WiFi (NETFILX, HBO GO, USB, HDMI)
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 0-4
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? NIE WIEM
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? NETFILX, HBO GO
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? TAK
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? TAK, 80%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? WIECZORAMI
17. Preferencje co do wielkości? 50-65
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? POWOLNY INTERFEJS
19. Preferencje co do marki ? BRAK
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4K

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE WIEM, muszę zgłębić temat

 

Witajcie, czy ktoś z Was testował Manta 65LUA58L? Na papierze ten TV wygląda bardzo dobrze, jest w bardzo atrakcyjnej cenie około 2,5k za 65 cali. O tym TV jest mało opinii, jednak są zaskakująco pochlebne, recenzji nie znalazłem. Na żywo jeszcze nie miałem okazji go obejrzeć stąd ten post czy ktoś widział, testował? Nie oczekuję od TV wodotrysków tylko przyzwoitego działania, fajnie jakby smart dobrze działał, interfejs nie zamulał i dawał radę z PS4 PRO...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej daj sobie spokój z tą firmą, moja kumpela pracowała w sklepie z telewizorami i mówiła mi, że te telewizory to badziewie, psują się na potęgę (znasz powiedzenie: jak coś jest tanie to jest drogie).

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś mówił, osobiście nie wiedziałeś... Czekam na jakieś opinie osób które miały do czynienia realnie i na żywo z tym modelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta moja kumpela pracowała w sklepie RTV EURO AGD i tam Manty padały już na ekspozycji ale jak chcesz to zaryzykuj. Ludzie boją się kupować tv znanych marek, bo zawsze można trafić na felerny egzemplarz (sam się kilka razy wpakowałem na minę) więc do Manty podchodzę z dużą rezerwą, niska cena nie bierze się z niczego, gorsza elektronika, pewno słaby system upłynniania i tańsze matryce ale najbardziej bałbym się awaryjności. Mam nadzieję, że odpisze Ci jakiś posiadacz tego modelu i że nie będzie to pracownik z tej firmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...