Skocz do zawartości
xpok

65+ cali, Xbox one X, Filmy ( streaming, usb ), PC, zero TV

Rekomendowane odpowiedzi

Już od około 3 lat przymierzam się do zakupu większego TV. Ale ciągle coś mi nie pasuje. Tym razem jednak chyba się przełamię.

Obecnie używam Sony KD65X8505, jest już ze mną chyba z 6 lat. Jest używany jako główny tv w saloniku. 

Nowy TV stanąłby w pokoju który planuję przeznaczyć specjalnie pod nowy telewizor. Cały planuję pomalować na ciemne barwy, może nawet czarny ( jedna ściana ewentualnie z cegły ), pełne zaciemnienie. No ale to już inny temat.

Siedziałoby się około 2,5-2,7 metra od tv. Przy 65 jest ok ale mam apetyt na więcej. Z rodziny wszyscy się pukają w głowę i mówią że za blisko ale jak dla mnie i 85 cali było by ok. Nawet sobie na ścianie takiej wielkości prostokąt zrobiłem i nie wydaje się za duży.

Sprzęt służyłby do:

- oglądania filmów na Apple TV, jakieś serwisy streamingowe, rzadko coś z USB

- granie na konsoli Xbox One X, ale nie dużo z racji na brak czasu, wątpię żeby udało się kiedykolwiek jakieś dłuższe kilkugodzinne posiedzenie zorganizować

- podłączony byłby też tv, ale tylko ewentualnie by jakiś film przez pc szedł, albo jakaś gierka ze Steam 

Węszę w temacie już kilka tygodni i nie mogę się zdecydować. Mam 3 opcje.

1. LG 65C8 - Oled, wiadomo jakie plusy.

2. Samsung 82NU8002 - tutaj kusi mnie wielkość oraz upłynniacz, podobno robi robotę. Czytałem opinie że ludzie idąc na kompromisy przechodzą na niego z OLEDów.

3. Czekać na jakiegoś Oleda z upłynniaczem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...