Skocz do zawartości
tonyrips

Problem z wyborem taniego tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam problem z wyborem TV otóż:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 
XXm2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? Od jednej, czasami trzy.
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - Ustawienie rogówki daje 3 osoby na wprost dwie trochę pod katem.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać ale przez to że nie wejdzie w meblościankę z nóżkami, zawiśnie.
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Od prawej strony jednak są rolety.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 41 Samsung full hd z 3D aktywne okulary.
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4K, HDR i jak najwięcej HZ.
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD dekoder, PS4 Pro, Głosniki 7.1 
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojętnie, odbicia nie będzie bo mam rolety.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Gram w Ps4 pro i Netflix czasem coś z dekodera ale nie sport raczej filmy.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? jako samo z tv to nie musze. Podlącze hdmi do laptopa i będzie.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 80%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Pół na pół.
17. Preferencje co do wielkości? Nie może być szerszy niż 111 cm i większy niż 72 cm, chciałbym samsunga 172 ale 50 cali to o 2-3 cm za dużo według stron sklepów. chyba że znacie jakiś sposob jak zmieścić.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nic, póki nie bedą jeść mojego obiadu i nie trzeba wychodzić z nimi na spacer.
19. Preferencje co do marki ? Samsung lub LG ale to nie że gorsze inne tylko takie dwie marki mam i nie sprawiały problemu.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIEEEE ble 
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? max 2300 zł 

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Tak ale sam wykonam bo każdy ma inne preferencje.


Wiem że dużo wymagam a chce małą kwotę wydać ale nie oszukujmy się za chwile bedzie 8k 12k itp i wydanie 8 tysiecy żeby w 2019 kupowac nowy to nie bardzo mi się widzi.
Pasuje mi Samsung ue50mu6172 tylko to jest to że 1 cal za dużo i nie wejdzie mi w meblościankę której boki itp są nie ruszalne, stąd moja wizyta tutaj może ktoś ma taki TV i może zmierzyć ile dokładnie ma szerokości i wysokosci lub poleci ktoś podobny mniejszy tv 49 cali nie mniej niż 45 cali. 

Edytowane przez tonyrips
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...