Skocz do zawartości
ukasz23

Xbox 360 z którym napedem???

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić xa ale nie wiem z którym napedem.
gdzies kiedys czytalem ze ktorys z napedow montowanych seryjnie jest gorszy a ktorys lepszy. teraz znowu wychodza xboxy z nowym napedem BenQ i nie wiem czy czekac czy moze kupic to co jest na rynku. jak radzicie???
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BenQ podobno cichy i tym się różni. Reszta to jedno i to samo. Jak zależy Ci na piratach to pewno BenQ jeszcze jest nie ruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym ze z Benq jeszcze chyba nie dostaniesz x360, a z obecnych kazdy glosny, kazdy da sie przerobic (choc na poczatku byly tu roznice) wiec bez roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='38781' date='13.02.2007, 09:02 ']z tym ze z Benq jeszcze chyba nie dostaniesz x360, a z obecnych kazdy glosny, kazdy da sie przerobic (choc na poczatku byly tu roznice) wiec bez roznicy[/quote]

nie mam zamiaru na poczatek go przerabiac wiec to nie jest dla mnie jakkolwiek wyznacznik. chcemiec cichy i dobry naped.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja slyszalem ze w grudniowych konsolach juz sie trafial ten naped.
Pytanie tylko czy w naszym regionie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='subzer0' post='38887' date='14.02.2007, 01:31 ']A ja slyszalem ze w grudniowych konsolach juz sie trafial ten naped.
Pytanie tylko czy w naszym regionie...?[/quote]

Masz racje, ale w Polsce jeszcze nie ma. Najlepiej z napedem samsung`a :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam samsunga bez przeróbek i w porównaniu do coolera konsoli, to ten napęd to taki cichutki szepcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebawem i tak Xbox zostanie złamany inną metodą (zhakowany już praktycznie jest), pozwalającą na odpalanie homebrew, nie zważającą na napęd.

BenQ jest cichy i szybki, montowany w konsolach z grudnia obok najnowszego H-LG. (W Polsce nie ma grudniowych konsol, jeszcze)

Samsung jest głośny i ma słabą korekcję, ale bardzo dobrze rozbudowany hack firmware (pozwala także uciszyć napęd).

H-LG jest mniej głośny niż samsung, lepszą korekcję, za to oprogramowanie ma cienkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...