Skocz do zawartości
peef

alternatywa

Rekomendowane odpowiedzi

witam państwa, przeczytałem posty na temat tego tv, temat prawie od roku, mam pytanie czy pojawiła sie jakaś alternatywa dla tego tv, chodzi mi o jakośc i cene, mam na myśli współprace tego tv z xbox 360 jak i zwykła telewizje z anteny naziemnej, nie siedze w temacie- brak czasu, interesuje mnie wyswietlacz min 32 cale lcd bądz crt, ludzi przychylnych i chcących pomóc proszę o wypowiedz. pozdrawiam ludzi z wyobraźnią

oczywiście chodzi o model Philips 32PW9551/12 CRT Edytowane przez peef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='peef' post='38518' date='10.02.2007, 14:54 ']witam państwa, przeczytałem posty na temat tego tv, temat prawie od roku, mam pytanie czy pojawiła sie jakaś alternatywa dla tego tv, chodzi mi o jakośc i cene, mam na myśli współprace tego tv z xbox 360 jak i zwykła telewizje z anteny naziemnej, nie siedze w temacie- brak czasu, interesuje mnie wyswietlacz min 32 cale lcd bądz crt, ludzi przychylnych i chcących pomóc proszę o wypowiedz. pozdrawiam ludzi z wyobraźnią

oczywiście chodzi o model Philips 32PW9551/12 CRT[/quote]


Nic się nie zmieniło, może jakaś lepsza plazma, ale to nie ta przekątna i nie ten przedział cenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='38541' date='10.02.2007, 17:57 ']Nic się nie zmieniło, może jakaś lepsza plazma, ale to nie ta przekątna i nie ten przedział cenowy.[/quote]

... parę miesięcy później :blink:

naaadal nie ma alternatywy dla Philipka ? Dzisiaj to wydatek ok. 2000-2200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='vs80' post='45681' date='24.04.2007, 17:15 ']... parę miesięcy później :rolleyes:

naaadal nie ma alternatywy dla Philipka ? Dzisiaj to wydatek ok. 2000-2200 zł.[/quote]
Podlaczam sie pod pytanie.
Wiadomo cos o nastepcy? Wrozono z fusow, ze juz w kwietniu mial byc :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomnijcie już o technologii CRT. To był ostatnio model godny polecenia. Trzeba iść zgodnie z duchem czasu. Miałem niedawno szkolenie od firmy Philips i pracownik zajmujący się szkoleniami nie zająknął się na temat technologii CRT co oznacza nie mnie nie więcej, że Philips skupia się tylko i wyłącznie na technologii LCD.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sudione' post='53585' date='16.07.2007, 21:45 ']Zapomnijcie już o technologii CRT. To był ostatnio model godny polecenia. Trzeba iść zgodnie z duchem czasu. Miałem niedawno szkolenie od firmy Philips i pracownik zajmujący się szkoleniami nie zająknął się na temat technologii CRT co oznacza nie mnie nie więcej, że Philips skupia się tylko i wyłącznie na technologii LCD.
POZDRAWIAM SERDECZNIE[/quote]


Nie obraź się ale smuty sadzisz.

Mylisz pojęcia, a dokładniej mylisz "ducha czasu" z "duchem marketingu" :_bezradny:. A to co piszesz o szkoleniu Philipsa świadczy tylko i wyłącznie o tym że telewizory LCD produkuje się prościej, czytaj taniej, czytaj w domyśle "więcej zarobimy więc nie ma co lansować innych technologii, a to że obraz będzie gówniany ma znaczenie trzeciorzędne" i to tyle. A nie żadne tam "z duchem czasu". Wszystko co piszesz o LCD może i miałoby sens, gdyby nie jeden mały szczegół, ta technologia jeśli chodzi o jakość obrazu jest po prostu gorsza i morze marketingowych słów tego nijak nie zmieni.

A to że Philips sprzedaje ciągle telewizory CRT, nie wynika z żadnego widzimisię producenta, a ze ssania ze strony rynku na taki telewizor. A nad tym to nawet chłopcy od marketingu nie mogą przejść do porządku dziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SlawekR' post='53592' date='17.07.2007, 00:06 ']Nie obraź się ale smuty sadzisz.

Mylisz pojęcia, a dokładniej mylisz "ducha czasu" z "duchem marketingu" :_bezradny:. A to co piszesz o szkoleniu Philipsa świadczy tylko i wyłącznie o tym że telewizory LCD produkuje się prościej, czytaj taniej, czytaj w domyśle "więcej zarobimy więc nie ma co lansować innych technologii, a to że obraz będzie gówniany ma znaczenie trzeciorzędne" i to tyle. A nie żadne tam "z duchem czasu". Wszystko co piszesz o LCD może i miałoby sens, gdyby nie jeden mały szczegół, ta technologia jeśli chodzi o jakość obrazu jest po prostu gorsza i morze marketingowych słów tego nijak nie zmieni.

A to że Philips sprzedaje ciągle telewizory CRT, nie wynika z żadnego widzimisię producenta, a ze ssania ze strony rynku na taki telewizor. A nad tym to nawet chłopcy od marketingu nie mogą przejść do porządku dziennego.[/quote]

Zastanow sie o czym mówisz ! zdaj sobie sprawe o jakiej rozdzielczości mowa w duchu czasu ! przeciez przyszlość to HD a HD to conajmniej REDY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wisio' post='53593' date='16.07.2007, 23:12 ']Zastanow sie o czym mówisz ! zdaj sobie sprawe o jakiej rozdzielczości mowa w duchu czasu ! przeciez przyszlość to HD a HD to conajmniej REDY ![/quote]


Zastanów się o czym mówisz i zdaj sobie sprawę o jakiej cenie mowa i o jakim źródle sygnału :_bezradny:. Zajrzyj w tym celu do pytania w pierwotnym poście wątku, mowa tam o"zwykłej" telewizji naziemnej. Ja nigdzie nie neguję tego iż przyszłość leży w HD.

Odniosłem się tylko do [b]konkretnej[/b] wypowiedzi w [b]konkretnym wątku[/b]. "Pytacz" pierwotny zastanawia się czy istnieje na dziś alternatywa cenowo-jakościowa dla tego CRT w kontekście użytkowania [b]zwykłej telewizji[/b] i w kontekście [b]ceny[/b]. W odpowiedzi dostaje tezę iż ma zapomnieć o CRT bo na szkoleniu komuś do głowy cudów nakładli.... A pytanie było czy jest coś lepszego za takie pieniądze i do takich zastosowań.

Ale może kolega Wisio widzi jakąś alternatywę jakościowo-cenową dla tego TV i przy takich założeniach jak w poście pierwotnym. Może się zatem z nami podzieli swoją wiedzą..... :rolleyes:.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Sławek Sławek nie błysnąłeś teraz. Ja się nie odnosiłem do wypowiedzi założyciela wątku tylko do wypowiedzi kolegi [b]embrion[/b]'a. Następcy po prostu [b]NIE BĘDZIE[/b]. Koniec i kropka!!! To, że koszt produkcji LCD jest bardzo niski i będzie jeszcze niższy to nie nowinka. Rynek idzie w kierunku LCD i tego nie da się powstrzymać! A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sam kupiłeś "marnego" LCD-ka.:_bezradny:
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Edytowane przez sudione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='sudione' post='53598' date='16.07.2007, 23:58 ']Oj Sławek Sławek nie błysnąłeś teraz. Ja się nie odnosiłem do wypowiedzi założyciela wątku tylko do wypowiedzi kolegi [b]embrion[/b]'a. Następcy po prostu [b]NIE BĘDZIE[/b]. Koniec i kropka!!! To, że koszt produkcji LCD jest bardzo niski i będzie jeszcze niższy to nie nowinka. Rynek idzie w kierunku LCD i tego nie da się powstrzymać! A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sam kupiłeś "marnego" LCD-ka.:rolleyes:
POZDRAWIAM SERDECZNIE[/quote]


Z tego co widzę to kolega Embrion napisał "podłączam się pod pytanie" co sugeruje, że ma podobne dylematy jak autor postu pierwotnego :_bezradny:.

A ja konkretnie odniosłem się do Twojej tezy iż "trzeba iść z duchem czasu". Bo to mi zasadniczo nie spasowało. "Akurat duch czasu" nie ma tu nic do gadania, to tylko marketing w najczystszej postaci. CRTków nie opłaca się produkować ze względów marketingowo-finansowych, a nie dlatego że to przestarzała technologia i nagle została zastąpiona czymś lepszym. Jakby tylko chcieli to spokojnie mogliby produkować doskonale CRTki o wysokiej rodzielczości i z wyśmienitą jakością obrazu, ale się nie opłaca bo można zarobić więcej przy mniejszych nakładach produkując coś innego, na przykład miksery albo elektryczne maszynki do golenia :fuck_na: .

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sudione' post='53598' date='16.07.2007, 23:58 ']Następcy po prostu [b]NIE BĘDZIE[/b]. Koniec i kropka!!! To, że koszt produkcji LCD jest bardzo niski i będzie jeszcze niższy to nie nowinka. Rynek idzie w kierunku LCD i tego nie da się powstrzymać![/quote]

I tutaj się z kolegom nie zgodze w jednej zasadniczej kwesti .Nie chowaj czegoś do grobu na siłę bo pamietaj że znajdą się tacy co to odkopią.Ale zejdzmy z archeologii .Zadam Ci tylko dwa pytania: Czy wiesz ilu ludzi urzywa obecnie gramofonu w zacisznym domowym kąciku muzycznym?.Czy wiesz dlaczego ktoś woli taki dźwięk?Oto moja teza pewne naturalne odczucia są silniejsze od kaszlu marketingu dlatego cieszymy się czasami na siłe a wracamy z melanholią i to za niestety bardzo duże pieniądze.

Pozdrawiam Edytowane przez daro_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...