Skocz do zawartości
-=pUnIsHeR=-

... a mi XORO 47' sie podoba

Rekomendowane odpowiedzi

troche przewrotny topic, ale w innych tematach czytam same negatywne oceny tego LCD.
wiec zalozylem specjalny temat, w ktorym prosze o wpisy tych ktorzy kupili XORO 47' i im sie podoba.
innych (szczegolnie malkontentow) prosze o nie zabieranie glosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='-=pUnIsHeR=-' post='38485' date='09.02.2007, 23:34 ']troche przewrotny topic, ale w innych tematach czytam same negatywne oceny tego LCD.
wiec zalozylem specjalny temat, w ktorym prosze o wpisy tych ktorzy kupili XORO 47' i im sie podoba.
innych (szczegolnie malkontentow) prosze o nie zabieranie glosu.[/quote]
Nie mam pojecia po co ten temat, ja nie mam tego TV nawet go nie widzialem, ale co Ci da jak 5 zadowolonych uztkownikow bedzie tu wpisywac ochy i achy na temat tego TV a 1000 ludkow co uwazaja ze nie jest dobry nic nie napisze, podbuduje to Twoje ale i bedziesz sie lepiej czul i uwazal ze masz Pro TV?

Ja dla przykladu jak czytam opinie o LG do tego 480p, i co w drugim poscie czytam ze to APTEKARSKA plasma a LG to LedwoGra i ze wogole qpa to sie juz tym nie przejmuje, gra mi ladnie jestem zadowolony, choc i tak go wrzucilem do sprzedazy bo na chwile obecna stac mnie na lepszy i chcial bym zmienic.

Uwazam ze krytyka jest jak najbardziej na miejscu byle byla konstruktywna, a temat jest zupelnie bezsensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='38526' date='10.02.2007, 15:56 ']Nie mam pojecia po co ten temat, ja nie mam tego TV nawet go nie widzialem, ale co Ci da jak 5 zadowolonych uztkownikow bedzie tu wpisywac ochy i achy na temat tego TV a 1000 ludkow co uwazaja ze nie jest dobry nic nie napisze, podbuduje to Twoje ale i bedziesz sie lepiej czul i uwazal ze masz Pro TV?

Ja dla przykladu jak czytam opinie o LG do tego 480p, i co w drugim poscie czytam ze to APTEKARSKA plasma a LG to LedwoGra i ze wogole qpa to sie juz tym nie przejmuje, gra mi ladnie jestem zadowolony, choc i tak go wrzucilem do sprzedazy bo na chwile obecna stac mnie na lepszy i chcial bym zmienic.

Uwazam ze krytyka jest jak najbardziej na miejscu byle byla konstruktywna, a temat jest zupelnie bezsensu[/quote]

Każdy ma prawo założyć taki wątek, na jaki akurat ma ochotę lub potrzebę, a Twoja wypowiedź jast co najmniej nie na temat.

A swoją drogą przyłączam się do prośby pUnIsHeRa. I przepraszam pUnIsHeRa za wypowiedź nie w temacie, ale zeźliłem sie nieco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='goldi69' post='38526' date='10.02.2007, 17:56 ']Nie mam pojecia po co ten temat, ja nie mam tego TV nawet go nie widzialem, ale co Ci da jak 5 zadowolonych uztkownikow bedzie tu wpisywac ochy i achy na temat tego TV a 1000 ludkow co uwazaja ze nie jest dobry nic nie napisze, podbuduje to Twoje ale i bedziesz sie lepiej czul i uwazal ze masz Pro TV?

Ja dla przykladu jak czytam opinie o LG do tego 480p, i co w drugim poscie czytam ze to APTEKARSKA plasma a LG to LedwoGra i ze wogole qpa to sie juz tym nie przejmuje, gra mi ladnie jestem zadowolony, choc i tak go wrzucilem do sprzedazy bo na chwile obecna stac mnie na lepszy i chcial bym zmienic.

Uwazam ze krytyka jest jak najbardziej na miejscu byle byla konstruktywna, a temat jest zupelnie bezsensu[/quote]

goldi69: prosilem o nie zabieranie glosu osob ktore nic nie wniosa do dyskusji. umiesz czytac ? czy tez tylko nabijasz posty ?
temat zalozylem po to, ze sam zastanawiam sie nad zakupem tego LCD. inni byc moze rowniez. czytajac sama krytyke nie jestesmy w pelni obiektywni w ferowaniu decyzji. a bazowac na negach kilku zawiedzionych i superlatywach sprzedawcow (onkena i olatigid) nie mozna. jak do tej pory przewazajaca czesc opinii ktora pojawila sie na forum dotyczy wad tego LCD. pojawilo sie kilka oczywiscie plusow. jednak wylowienie tego z duzej ilosci watkow jest dosc meczace.
a kupilo ten LCD na pewno juz troche osob, wiec jesli moga przedstawic superlatywy zakupu to ich prosze o wyrazenie opinii, a nie tych co jecza i gdybaja. Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz dokonac zakupu telewizora patrzac tylko na jego plusy a wogole nie obchodza Cie minusy to gratuluje napewno bedziesz zadowolony z zakupu.

Zeby wypowiedz byla obiektywna musisz poznac opinie nie uzytkownikow tylko ludzi ktorzy testuja TVki i widzieli nie jeden (np Gmeru), w mysl powiedzenia "kazdy swoje chwali" ciezko Ci bedzie znalesc osobe ktora ma ten TV i obiektywnie wszystko Ci o nim powie.

Ostatnio jak troche poczytalem, dowiedzialem sie ze nie jeden TV z 720p jest lepszy pod wzgledem wyswietlanego obrazu od 1080p, wiec nie wiem czy warto pchac sie na sile do tego w jak narazie nie pewna marke jaka jest Xoro czy Amoi choc ceny kusza.

Wiecej tematu nie zasmiecam, sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda jest, ze nikt sie nie wypowiada na temat XORO 47, poza dystrybutorami. Ja ten telewizor kupilem i jezeli poszukasz nieco nasze forum znajdziesz moja wypowiedz na jegop temat. Nie bede sie tu powtarzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam ze ktos kto jest zainteresowany zakupem tego TV to w miarę mozliwosci powinien sobie pojechac do sklepu i go poogladac w akcji

Gwarantuje ze to bedzie najbardziej obiektywna ocena <_<

A kilku malkotentow ktorzy sie wypowiadali niepochlebnie po prostu nie ma jak porownać w danej chwili XORO do innego TV
LCD a niektorzy z nich niemają nawet zielonego pojecia o zaletach czy wadach technologii LCD...

Nie wiem czy opinią na plus będzie fakt ze sam prywatnie uzywam w domu XORO 37 cali a przeciez stać by mnie było na kazdy inny...

Ja uwazam ( po testach wielu innych marek LCD ) ze XORO mi najbardziej pasuje pod wzgledem jakosci jak i ceny

Dla tych ktorym się niechce szukac opinia gucio1234 lezy tutaj

Jest moim zdaniem jak najbardziej pozytywna ( czwarta wypowiedź od góry )

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3624&st=180"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3624&st=180[/url]

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='onken' post='38551' date='10.02.2007, 19:34 ']Nie wiem czy opinią na plus będzie fakt ze sam prywatnie uzywam w domu XORO 37 cali a przeciez stać by mnie było na kazdy inny...[/quote]

A seicento to dla ciebie onken też szczyt marzeń, a przecież mógłbyś mieć każdy inny samochód......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz

Po co te głupie wstawki ?

Kolegu Punsher prosił aby malkontenci nie pisali ale Ty oczywiscie musiałes wtrącic swoje trzy grosze...

Tak głupich odpowiedzi nie bedę komentował

Ale moze jednak cos wtrącę...

Kup sobie sony i ciesz sie znaczkiem na przodzie <_< ( bedziesz mogl sie kolegom pochwalić ;) )

Porownywac TV do aut to potrafi tylko porownywac człowiek ktory ma "ogromne" pojęcie o TV - gratulacje ;)

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego masz 37 cali, a nie 47. Czyżby 47' nie weszło by ci do seicenta, bo przecież niema takiego telewizora na którego by cię niebyło stać. A może się pochwalisz z jakiego "lcd" korzystałeś prywatnie przed XORO. Edytowane przez mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie pokoj z TV za mały na większa przekątną niz 37 cali, ot co

Miałem kilka dni Sharpa XD1, wczesniej testowałem jeszcze Sony - zaden z nich nie zrobił na mnie piorunującego wrazenia za takie spore pieniądze - Ale nie to jest tematem dyskusji, w razie pytan prosze do mnie ma PM a niech temat rozwija sie zgodnie ze swoim tytułem co nalezy sie tworcy wątku <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mogłbyś wytłumaczyć dlaczego twoje tv XORO maja inne parametry ,jak te same modele na stronie oficjalnego polskiego dystrybutora XORO /z resztą za którego bezprawnie się podawałeś, a może ciekawi mnie czy masz faktycznie autoryzacje XORO. Jeśli tak to udowodnij to wklwjając skana. Ale jak znam życie nie masz skanera./
Tu jest strona polskiego dystrybutora [url="http://www.ixpert.pl/product/id/120,xoro-htl-3742w"]http://www.ixpert.pl/product/id/120,xoro-htl-3742w[/url] , a tu potwierdzenie [url="http://www.xoro.com/XoroGlobal.html"]http://www.xoro.com/XoroGlobal.html[/url]

Przekątna 37" (16:9)
Rozdzielczość 1920 x 1080
Jasność 500 cd/m²
Kontrast [color="#FF0000"]1000:1[/color]
Kąt widzenia w poziomie 176°
Kąt widzenia w pionie 176º
Czas reakcji [color="#FF0000"]8ms[/color]
Full HD Obsługuje 720p, 1080i oraz 1080p
System video PAL | SECAM | NTSC (tylko dla odtwarzania)
Funkcje obrazu 2 tunery | PIP (Obraz w obrazie) | POP (Obraz na obrazie)
Obraz Digital Noise Correction (Cyfrowa Redukcja Szumów) | 3D Deinterlacer (skaler rozdzielczości HDMI) | Advanced Chroma Processing | False Color Correction | System Dynamic Contrast mający na celu zwiększenie głębi kontrastu | Progressive Scan dla HDMI | System poprawy krawędzi kolorów Color Edge
Teletekst 1000 Page Text
System dźwięku 20W (2x10W) RMS
Złącza video 2x SCART | VGA | YUV | S-Video | Kompozytowe wejście i wyjście | 2x HDMI z HDCP | 2x wejście antenowe (RF) | 2x USB
Złącza audio Dwa werjścia stereofoniczne (RCA) | Stereofoniczne wyjście dla głośników | Gniazdo słuchawkowe
Wymiary 93,3 x 65,1 x 11,0 cm (bez stojaka) | 93,3 x 70,5 x 23,8 cm (ze stojakiem)
Waga 26kg (bez stojaka)
Napięcie 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Pobór mocy 200W

----------------------------------------
sklep-tvsat.com


Xoro HTL 3742w - 94 cm (37 cali) -16:9 Full HD LCD-TV

The technical features of the new Xoro Premium-LCD-line is unbeatable! A Full-High Definition Panel with the maximal resolution of 1920x1080 Pixel guarantees excellent picture quality.

Features

o Display area: 37 inch (94 cm)

o Brilliant picture: brightness 500 cd/m², contrast 1200:1

o Fast response time - 6,5 ms only

o Better than HD ready – supports 720p 1080i and 1080p

o 3 HDMI interfaces with HDCP support

o Picture-in-picture function (PIP, POP), 2 TV tuners

o High resolution: Full HD 1920 x 1080

o Very large viewing angle - 176 degree

o 3D Deinterlacer für superiour picture quality

o Pixel based motion and edge adaptive deinterlacing

o Advanced Chroma Processing and False Color Correction for extremely natural reproduction of colors and color transitions

o Dynamic Contrast expansion for a deep black and
extended contrast ratio

o Color Edge improvement

o Digital Noise Reduction – minimizes noise in picture

o Progressive Scan via HDMI

o 1000 pages TELETEXT

o Multi language OSD


Xoro Full HD- TV-set
The technical features of the new Xoro Premium-LCD-line is unbeatable! A Full-High Definition Panel with the maximal resolution of 1920x1080 Pixel guarantees excellent picture quality.

Full-HD vs. HD-Ready
At present a lot of TV-sets have got the logo “HD-Ready”. These devices are able to offer the maximum resolution of 720 lines per frame. The latest Xoro TV-sets can much more! A picture in optimal quality has Full HD-Resolution of 1080 lines per frame and thereby the Xoro picture has got two times sharper as the one played back by HD-Ready devices.

3 HDMI Interfaces with HDCP
Three devices can be hooked up parallel to each other via HDMI-Interfaces of new Xoro LCDs. In this case, picture and sound are being transmitted at the same time and in the best digital quality. All the three HDMI-Interfaces provide copy- and data protection HDCP.
There are three models in different sizes with brilliant display facts: 1200:1 contrast, 500 cd/m² brightness, 6.5 ms response time.
Zasilanie/Pobór mocy:

100 - 240 V AC,50/60 Hz / 200 W /
< 3 W Standby
Roździelczość ekranu:

1920 x 1080p ( FULL HD )
Czas reakcji matrycy:

6,5 ms
TV-System:

PAL/SECAM, NTSC (playback only)
Wyjście Audio:

20 W (2 x 10 W) RMS
Wejścia:

Video:
3x HDMI with HDCP, 2x SCART, VGA, YUV,
S-Video, Composite Video input and output,
2x antenna input (RF)

Audio (analog):
2 x Stereo in (RCA), 1x Speaker stereo out,
Headphone jack
Wymiary W x H x D:

93,3 x 70,5 x 23,8 cm (with stand)
93,3 x 65,1 x 11,0 cm (without stand)
Waga:

26 kg ( without stand)
Jasność:

500 cd/m²
Kontrast:

1200:1
Kąt obserwacji:

176 stopni w poziomie i pionie



Czyżby te twoje XORO był by lepsze od orginałów? Czy sam je tunnigujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane dotyczące np modelu 37 cali są podane z pudełka i instrukcji obsługi

Mam Ci zrobić zdjęcie ??

Ps

Nadal musisz ciągnąc ta bezsensowną dyskusję ?

W poniedziałek sprawdzę dokłądnie u producenta i jesli to jest prawdą to zmienię opis

( a tak tak naprawde to wszystko dane marketingowe ) - gwarantuję Ci ze nie zauwazyłbys roznicy pomiedzy jednym a drugim :)

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógłbyś potwierdzić to swoja autoryzacje XORO, tak jak napisałem w poprzednim poście. Edytowane przez mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteśmy autorzyowany dealerem XORO na polskę

Zerknij tutaj:

How to Buy ( czyli: Gdzie mozna kupić )

[url="http://www.xoro.com/Dealers/buy.aspx"]http://www.xoro.com/Dealers/buy.aspx[/url]

Pole - Poland :)

Niestety producent ma trochę bałaganu i ma rozne zakładki dotyczące krajów i sprzedawców

Ps - ixpert nie jest zadnym dystrybutorem tylko tez partnerem handlowym XORO

Ale zapytaj ich czy kupisz u nich te panele :) ... Nawet sami piszą na stronie ze TYLKO na zamówienie...

Dystrybutora w polsce nie ma - są tylko partnerzy handlowi - Np nasza firma

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znowu ze specjalnie stworzonego watku na opinie zrobil sie totalny misz-masz i balagan, spowodowany przez tych, ktorzy nie umieja czytac. nie zasmiecajcie prosze watkow wywodami nie w temacie. sa inne w ktorych mozecie wyrazic opinie i watpliwosci.
moderatora prosze o oczyszczenie watku z wypowiedzi nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zakladac nowego tematu, a moze ktos udzieli mi tutaj odpowiedzi, jak wypada poronanie Xoro do Amoi bo cene maja podobna a i parametry sie nie znacznei roznia, moze ktos widzial oba TV w akcji i jest sie w stanie obiektywnie wypowiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='-=pUnIsHeR=-' post='38604' date='11.02.2007, 11:32 ']znowu ze specjalnie stworzonego watku na opinie zrobil sie totalny misz-masz i balagan, spowodowany przez tych, ktorzy nie umieja czytac. nie zasmiecajcie prosze watkow wywodami nie w temacie. sa inne w ktorych mozecie wyrazic opinie i watpliwosci.
[b]moderatora prosze o oczyszczenie watku z wypowiedzi nie na temat[/b].[/quote]

Przyłączam się do prośby pUnIsHeRa.

A koledze "mode" polecam założenie osobnego wątku: "Dlaczego nie lubię Onkena?" zamiast zaśmiecania wszystkich napotkanych wątków na temat Xoro swoimi żalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
verde

Miało nie byc juz postów nie na temat a Ty nadal podkręcasz srubę - po co ??

Kolega mode otrzymał odpowiedzi na swoje pytania i jak zauwazyłes nic juz nie pisał więcej przez kilka ostatnich dni w tym temacie

Wiec po to ten Twoj ostatni post... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja :)

Ok, juz nic nie piszmy i prosiłbym aby moderator zrobił porządek z tym tematem bo tylko się cały zaśmiecił...

Edit

Info dla malkontentow :)

Juz jestesmy wpisani takze na "inna" stronę producenta

[url="http://www.xoro.com/XoroGlobal.html"]http://www.xoro.com/XoroGlobal.html[/url]

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...