Skocz do zawartości
Mad_Mac

Kupno Panasonic'a pt-ax100e

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku wszystkich serdecznie witam. :blink:
Jest to moj pierwszy post na waszym forum i napewno nie ostatni bo jestem maniakiem sprzetu AV.
Pochodze z Katowic choc zadomowilem sie juz na stale w Anglii.
Od 3 lat uzywam philipsa astaire do ktorego podlaczona mam tv,ps2,dvd oraz pc.
Niestety moj sprzecik choc w stanie idealnym troszke sie juz postarzal i pora wejsc z swiat wyzszej rozdzielczosci.
Chcialem kupic panasonica z full hd ale mam teraz sporo innych wydatkow wiec to odkladam na nastepny rok jak ztanieje. Do tej pory jednak chcial bym korzystac z ax100e i zwyklego 720p.
Czytalem juz sporo na temat tego panasonika i to chyba najlepszy model w cenie 5000zl. Niewatpliwa zaleta jest te 2000 lumenow i kontrast. Do kompletu dolaczy zaniedlugo rowniez ps3.
Teraz czas na pytania. Bede za 2 tygodnie na slasku i chcial bym kupic ten projektor lecz najpierw chcial bym zobaczyc jego prezentacje. Gdzie moge znalesc firme z dobrym showroomem w obrebie Katowic?
Czy jest jakas przejsciowka lub cos takiego co mozna by wykorzystac do podlaczenia 2 hdmi do jednego wejscia?(jak wiadomo panasonic ma tylko jedno).
Czy panasonic ma zlacze dvi lub czy musze zastosowac dvi-->hdmi? Ile taki kabel kosztuje i jak dlugi mozna kupic?
Jak jest z czernia na tym projektorze? Czy pixel jest wylaczony czy caly czas zuca na ekran odcien szarosci(tak jak moj philips z daremnym 400:1)
Z gory dziekuje za odpowiedzi. Jak cos mi sie przypomni to dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mad_Mac' post='38163' date='07.02.2007, 19:05 ']Na poczatku wszystkich serdecznie witam. :(
Jest to moj pierwszy post na waszym forum i napewno nie ostatni bo jestem maniakiem sprzetu AV.
Pochodze z Katowic choc zadomowilem sie juz na stale w Anglii.
Od 3 lat uzywam philipsa astaire do ktorego podlaczona mam tv,ps2,dvd oraz pc.
Niestety moj sprzecik choc w stanie idealnym troszke sie juz postarzal i pora wejsc z swiat wyzszej rozdzielczosci.
Chcialem kupic panasonica z full hd ale mam teraz sporo innych wydatkow wiec to odkladam na nastepny rok jak ztanieje. Do tej pory jednak chcial bym korzystac z ax100e i zwyklego 720p.
Czytalem juz sporo na temat tego panasonika i to chyba najlepszy model w cenie 5000zl. Niewatpliwa zaleta jest te 2000 lumenow i kontrast. Do kompletu dolaczy zaniedlugo rowniez ps3.
Teraz czas na pytania. Bede za 2 tygodnie na slasku i chcial bym kupic ten projektor lecz najpierw chcial bym zobaczyc jego prezentacje. Gdzie moge znalesc firme z dobrym showroomem w obrebie Katowic?
Czy jest jakas przejsciowka lub cos takiego co mozna by wykorzystac do podlaczenia 2 hdmi do jednego wejscia?(jak wiadomo panasonic ma tylko jedno).
Czy panasonic ma zlacze dvi lub czy musze zastosowac dvi-->hdmi? Ile taki kabel kosztuje i jak dlugi mozna kupic?
Jak jest z czernia na tym projektorze? Czy pixel jest wylaczony czy caly czas zuca na ekran odcien szarosci(tak jak moj philips z daremnym 400:1)
Z gory dziekuje za odpowiedzi. Jak cos mi sie przypomni to dopisze.[/quote]

Odnośnie przejściówki i innych kabli - proponuję zaglądnąć na www.kabelek.pl - jest tam spoory wybór.
Panasonic ma hdmi
Czerń jest wyświetlana z tego co zauważyłem i jest w pelni regulowana (a to jest super opcja), dzięki czemu ustalasz jej jasność jak chcesz, nie zważając na sceny jasne i średnie (każde ma osobne ustawienia). Ogólnie z czerni będziesz zadowolony (jednak przy nawet tylko lekko oświetlonym pomieszczeniu i tak nie da się komfortowo oglądać, lub grać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...