Skocz do zawartości
marmar5

LG 32LX1R - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W dniu dzisiejszym zauważyłem na ekranie pionowy ciemny pasek szerokości około 1 mm,
biegnący na granicy formatu 4:3.Dolegliwość występuje tylko po lewej stronie ekranu.
Telewizor posiadam od czterech miesięcy.Czy ktoś miał podobny problem?
Czy można to jakoś zlikwidować,czy zostaje tylko serwis? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam LG 32LX2R ok 1 roku i nic takiego nie zaobserwowalem na swoim TV.Nie mam pojecia co to moze byc ale wyglada niepokojaca.
Mysle ze sprawdziles na roznych kablach ,ustawienich itd. Obraz dwa razy mi sfiksowal ale nie wygladalo to jak u ciebie( pasy i kwadraty na calym ekranie)po szybkim wylaczeniu i wlaczeniu telewizora. Edytowane przez DreeC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem wszystkie kable i niestety to nie to.Pasek szczególnie dobrze widoczny jest na jasnym tle.
Wygląda to jak "wypalona" krawędź formatu 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='marmar5' post='38234' date='08.02.2007, 10:31 ']Sprawdzałem wszystkie kable i niestety to nie to.Pasek szczególnie dobrze widoczny jest na jasnym tle.
Wygląda to jak "wypalona" krawędź formatu 4:3.[/quote]
Witam
Zmien sobie ustawienie w telewizorze z HDMI PC na HDMI DTV
Prosze sie nie martwic, nie jest to uszkodzenie telewizora tylko zle ustawione wejscie tv (widoczne czesto na programach tvn)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie rodzaj wejścia HDMI (na HDMI-PC jest to samo +zdecydowanie gorsza jakość).
Sam "pasek" nie jest szczególnie uciążliwy, podejrzewam,że postronna osoba nawet by go nie zauważyła.
Co dziwniejsze pasek nie jest widoczny na tzw. "śniegu"(brak programu na kanale TV).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli pasek nie jest widoczny na tym tzw."sniegu" to moze jesli jeszcze tego nie robiles podlacz TV pod inne zrodlo sygnalu dekoder lub dvd.
Jak nic to nie zmieni to chyba powinienes zadzwonic do serwisu.Moze spotkali sie juz z podobna sytuacja.Nawet jesli ten pasek nie jest zbyt uciazliwy to nie powinienes czekac tylko zglosic swoj problem jak najszybciej.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:;):D

Na co Ty czekasz?!!
Dzwoń natychmiast do serwisu i skonsultuj to ze specjalistami - czas pracuje na Twoją niekorzyść.
Masz gwarancję to ją wykorzystuj, a jeśli to jakieś złe ustawienia Usera to daj nam znać na forum - chętnie się dowieMy co to było i jak z tym sobie radzić.
Czekam na ciąg dalszy opisu tego przypadku!
I życzę szybkiego rozwiązania problemu!
NTNR!
:)
Adam B. (Bia-PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...