Skocz do zawartości
dawram

LCD LE32R72B -poprawne menu serwisowe

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zainteresowane osoby,ktore będą tak miłe i zrobją fotki menu serwisowego w celu porównania,lub dokonają przepisania n/w opcji - a chodzi mi o pozycję nr.2 OPTION TABLE i ustawienia Gamma .....?,Panel Option.....?,oraz Hight Devinition....?Jednocześnie proszę o niekomentowanie typu...grozi utratą gwarancji itp.argumentami.To co czynimy czynimy sami dla siebie-dziękuje z góry za wszelką pomoc posiadaczą tegoż panela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dawram' post='37971' date='06.02.2007, 12:25 ']Proszę zainteresowane osoby,ktore będą tak miłe i zrobją fotki menu serwisowego w celu porównania,lub dokonają przepisania n/w opcji - a chodzi mi o pozycję nr.2 OPTION TABLE i ustawienia Gamma .....?,Panel Option.....?,oraz Hight Devinition....?Jednocześnie proszę o niekomentowanie typu...grozi utratą gwarancji itp.argumentami.To co czynimy czynimy sami dla siebie-dziękuje z góry za wszelką pomoc posiadaczą tegoż panela[/quote]


Gamma CMO
Panel Option CMO
Hight Devinition OFF

Poprosił bym cię też o podanie pozycji W/B bo mam za dużo czerwonego.

R-offset ?

G-offset ?

B-offset ?

R-Gain ?

G-Gain ?

B-Gain ?


[b]Jest ktoś chętny aby udzielić mi takich informacji??????[/b]
Chciałbym porownać i poproszę jeszcze o wersje(date) softu.
LE32R71B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gelu' post='39847' date='22.02.2007, 16:50 ']Gamma CMO
Panel Option CMO
Hight Devinition OFF

Poprosił bym cię też o podanie pozycji W/B bo mam za dużo czerwonego.

R-offset ?

G-offset ?

B-offset ?

R-Gain ?

G-Gain ?

B-Gain ?
[b]Jest ktoś chętny aby udzielić mi takich informacji??????[/b]
Chciałbym porownać i poproszę jeszcze o wersje(date) softu.
LE32R71B[/quote]

Więc proszę bardzo
R-offset 142

G-offset 128

B-offset 142

R-Gain 107

G-Gain 128

B-Gain 142
a czy w ustawieniach ktore mi podałeś miałeś tak od początku,fabrycznie,bo ja mam inne bardziej dynamiczne ustawienia-ogólniej jaśniej i ostrzej i to ustawione przez producenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dawram' post='39928' date='23.02.2007, 10:56 ']Więc proszę bardzo
R-offset 142

G-offset 128

B-offset 142

R-Gain 107

G-Gain 128

B-Gain 142
a czy w ustawieniach ktore mi podałeś miałeś tak od początku,fabrycznie,bo ja mam inne bardziej dynamiczne ustawienia-ogólniej jaśniej i ostrzej i to ustawione przez producenta :)[/quote]

Dzięki ,
Ustawienia mam fabryczne bo nic nie zmieniałem , ale chyba mam inne.
Wróce do domu to dokladnie sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawne menu serwisowe:

[url="http://www.bluemoehre.de/sammi/11"]http://www.bluemoehre.de/sammi/11[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie małe pytanko może nie dokłądnie dotyczące tematu. Otóż mam podłączoną ps3 pod ten tv kabelkiem HDMI. Wszystko ładnie hulało bez najmniejszych problemów az tu po 2 dniach włącvzyłem konsolę i pisze mi że brak jest sygnału przy wyjściu HDMI:/ Przełączyłem spowrotem na component i działa. Jednak jak spróbuję przełączyć na hdmi to dalej pisze -brak sygnału. Co panowie doradzacie? Czyżby tv się popsuł? Nie grzebałem jak dotąd w menu serwisowym zaznaczam.

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...