Skocz do zawartości
Shadow80

Jaki TV wybrać 65" OLED PHILIPS, LG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
Przymierzam się do wymiany TV i mam spory dylemat z wyborem. Aktualnie mam 6-letniego Samsunga 55"D7000 jak na tamte czasy przyzwoity TV i prawdę mówiąc nie narzekam jakoś strasznie na jakość obrazu no ale 6 lat robi swoje i wypadałoby wymienić TV na nowszy.

Z racji używania 55" przez ostatnie kilka lat wybór zdecydowanie pada na 65" i z tego co udało mi się wyczytać z testów jak i forum powinien to być OLED. Mam nadzieję, żę mi trochę pomożecie w wyborze. Z góry dzięki :)

Odległość z jakiej będę oglądał to ok 2,7-3m
Pomieszczenie około 50m2
Głównie film/serial 50%, tv 30%, konsola 20%
Kąty widzenia nie są ważne w moim przypadku
Tv będzie używany w 80% głównie w zaciemnionym pokoju.
Ogólnie raczej przewiduję niezbyt duży dostęp do materiałów 4k (brak odtwarzacza UHD)

Póki co zdecydowanie skłaniam się ku Philipsowi 873 (kusi AmbiLight) ale że słyszałem sporo o problemach z supportem itd w Philipsie niechętnie ale dopuszczam inny wybór np. jakiś 65 oled od LG.

Bedę bardzo wdzięczny za poradę co tu wybrać... jeszcze raz z góry dzięki za poradę! :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widzę że stoimy przy podobnym wyborze. Co prawda ja nie rozpatruję 65 cali Oled bo nie będę inwestował tylu środków w tv, u mnie jeśli oled to 55. ale to już wiesz z mojego wątku. 

Nie chcę się wypowiadać na temat tego serwisu i obsługi, bo po prostu nie doświadczyłem tego zjawiska a ludzie mają tendencję do wyolbrzymiania. Pamiętam jak kupowałem swoją plazmę, kupa ludzi na nią narzekała (tu i na konkurencyjnym forum) a ja wstawiłem do domu i byłem zachwycony. Ile ludzi tyle opinii. Poza tym fakt jest taki, że mam jakieś tam przełożenie na Philipsa i myślę, że nawet jakby się coś działo to sobie poradzę. Czekam na test 803 i wybiorę pomiędzy 9002 a 803, właśnie. Chociaż wciąż jeszcze w grze jest LCD 8303. 

Jakby co to pisz na priv. Może jak kupimy dwa to będzie lepsza cena ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...