Skocz do zawartości
Seba_1988

4K HDR 10 75'' LED VA MU8002 VS 65'' OLED B7V. RATY GDZIE WZIĄĆ 0% RRSO.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z uwagi iż zepsuł mi się już leciwy 32lcd Lg. Miałem wybór pomiędzy projektorem hd a dużym TV 4k hdr i wygrał TV. Obecnie posiadam projektor 720p i mam ekran 95 cali a oglądam z żoną z 5,5m i jest w sam raz. Teraz pytanie bo rozważam 2 opcje między 75'' LED VA MU8002 a 65'' OLED B7V.  Mam możliwość dostępu do filmów HDR UHD blu-ray także potrzebuję coś do tego aby wieczorami(zaciemniony pokój) cieszyć się żoną jakością filmów oraz z uwagi iż posiadam xbox one x to żeby cieszyć się również szeroką paletą kolorów w grach HDR 4K które również będę grał wieczorami w zaciemnionym pokoju. TV ma być powieszony na ścianie w odległości 3,2m -2,8m. Podałem wartość zmienną gdyż zależy mi aby tv był powieszony na uchwycie z możliwością wyciągnięcia go o to 40cm i skierowania tv pod kątem w dół bo z tego co widzę 65 cali z 3,2m to trochę mało, oraz żeby się nie wygiął bo parę tematów było że tv był pod kątem i powyginany. Co możecie poradzić jaki byłby lepszy wybór z tej odgległości i uwzględniając kryteria które podałem. Widziałem tylko w sklepie MU7072 ale to 8bits+2frc a oleda b7 widziałem ale był puszczany mecz sd także d... nie urywał :P. I teraz pytanie bo chce go wziąć na raty abym nie zapłacił wiele więcej także pytanko wpada jaki sklep internetowy wybrać lub allegro abym mógł zapłacić 0%rrso, wiadomo że inflację zapłacę ale wo wyjdzie maksymalnie 100zł :) lub coś w stylu teraz 50% później resztę na raty :)

 

Filmy HDR blu-ray będą wyświetlane z dysku usb 3.0 także ważne żeby nie było problemu z odtwarzaniem takowego bezpośrednio z poziomu USB w tv.

Edytowane przez Seba_1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...