Skocz do zawartości
  • 0
Koowall

Brak dźwięku Sony Ht-zf9 i UBP-X700

Pytanie

Wczoraj kupiłem soundbar Sony Ht-zf9. Podłączyłem go przez Arc do tv, podłączyłem Ps4 i wsio hula. Gorzej bo podłączyłem także UHD Player Ubp-700x przez hdmi do soundbara i za nic w świecie nie mogę uzyskać dźwięku, tylko sam obraz... Przetestowałem już chyba każde ustawienie, kabel, inne wejście... Nie mam już pomysłu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Player podlacz do tv a nie soundbara.Ale przez HDMI ktore ma audio i video

Edytowane przez peyo111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem,moze cos w menu masz zle poustawiane . sprubuj ,co Ci szkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W odtwarzaczu mam dwa wyjścia hdmi, jedno audio/video, drugie samo audio. Puszczenie samego audio oddzielnym kablem hdmi daje radę, ale nie o to chodzi przecież... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nic nie musisz podlaczac tym drugim HDMI. Odtwarzacz podlacz do tv tym HDMI z A/V. I to generalnie wystarczy. Odlacz soundbara i uslyszysz dzwiek w glosnikach tv.To bedzie znaczylo, ze wszystko jest dobrze podlaczone i poustawiane. Potem podlacz soundbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
18 minut temu, peyo111 napisał:

Nic nie musisz podlaczac tym drugim HDMI. Odtwarzacz podlacz do tv tym HDMI z A/V. I to generalnie wystarczy. Odlacz soundbara i uslyszysz dzwiek w glosnikach tv.To bedzie znaczylo, ze wszystko jest dobrze podlaczone i poustawiane. Potem podlacz soundbar.

Potem = odłączyć od TV kabel hdmi i podłączyć do soundbara? Chcę puścić A/V z UHD playera przez soundbar do tv. 

Edytowane przez Koowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobisz jak uwazasz. Jesli bedzie dzialac to ok, jesli nie to musisz pokombinowac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej. 5 dni temu zakupiłem soundbar. Wszystko było ok aż zauważyłem dziwne dźwięki dochodzące z subufera. Mam go podłączonego przez hdmi do listwy samsunga ks8000 i do ps4 pro. Problem występuje przy opcji dolby virtualizer z advanced auto volume. Ogladajac niektore sceny z transofrmes na netflix czy sluchajac niektorej muzyki slychac trzaski dochodzace z niego. Reklamowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...