Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich myślę nad zakupem Soundbara do TV Philips PUS7502 mam wiele modeli na oku a dokładnie chodzi o JBL BAR 3.1,Sony HT-NT5,Philips Fidelio B1/12,JBL Cinema SB450,Sony HT-CT800 no i których z tych modeli zapewni mi najlepszą jakość w filmach i muzyce???Czytałem dużo opinii o tych modelach a nawet testy tylko Sony bo nikt nie umieścił reszty modeli na YT mam nadzieje że pomożecie mi w wyborze:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nikt za Ciebie nie zadecyduje przy wyborze, a robiłeś już jakieś odsłuchy? Masz jakieś już spostrzeżenia?

Najbardziej moim zdaniem uniwersalnym modelem pod muzykę, i film jest HT-NT5.

Aczkolwiek radził bym Ci zakup przez neta, odsłuch u siebie w docelowym miejscu. I ewentualnie zwrot, takie teraz prawo Ci przysługuje.

Nie da się tak konkretnie polecić danego modelu, bo każdy ma inne oczekiwania, i referencje odsłuchowe.

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Tobie za odpowiedź i rade:)No i nie robiłem odsłuchu ale będę miał taką możliwość już w weekend więc okaże się co przypadnie mi do gustu ale będę szukał modelu z b.dobrym basem i dźwiękiem przestrzennym.Z opinii wiem że Philips Fidelio ma bardzo dobra jakość dźwięku przestrzennego i jakieś nawet nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam SB450-na poczatku rowniez bardzo sceptycznie podchodzilem do tego zakupu tym bardziej ze naglosnic mial 37m pokój. Ze spokojem moge powiedzieć ze jedyny minus to brak wyswietlacza, natomiast jakosc dzwieku jest bardzo dobra ... ogladam filmy i slucham muzyki w udziale 60/40....szczerze polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...