Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony XF90 - TEST następcy XE93/XE90 na 2018 rok (KD-55XF9005) z Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, hymmen napisał:

Zmień gniazdo w tv.

jak gniazdo zmienić na które ?

17 minut temu, Adam Jurgowiak napisał:

 

 

Zwykłe kanały? A to podłączyłeś antenę satelitarną czy zwykłą naziemną?

no zwykłą taką która odbiera naziemne (cyfrowe) kanały

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, uren napisał:

Tak, w tym modelu to normalne, choć nietypowe. Ja to mam, inni to mają, w sklepie, egzemplarze także to mają,  a Pan od Sony, nie wie co to.  Dopóki nie ma tego podczas normalnego oglądania,  nie przejmuję się tym :)

Telewizor oddałem bo uznałem że może mnie to jednak w przyszłości męczyć,myślę teraz o oledzie,bawiłem się dzisiaj pilotem LG super sprawa i system bardzo szybki,nad obrazem nie ma co dyskutować bo wiadomo jaki jest,natomiast muszę pooglądać,poczytać o tych pasach pionowych które mogą być widoczne bo  nie wiem czy każda sztuka tak ma czy to wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no zwykłą taką która odbiera naziemne (cyfrowe) kanały
01 kwietnia dzisiaj? Nie wiedziałem, że Polsat Cyfrowy nadaje naziemnie . Może raczej kolega zamontowałby antenę satelitarną - myślę, że to może pomóc.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego tak się cieszysz, ale cyfrowy Polsat naziemnie nadaje od kilku lat. Chciałeś byś zabawny? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czego tak się cieszysz, ale cyfrowy Polsat naziemnie nadaje od kilku lat. Chciałeś byś zabawny? 
 
Jeśli tak to sorki za moją niewiedzę. A ty ironiczny czy zabawny?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ironiczny lub zabawny? Spójrz na swoją wypowiedź, z kogoś śmiać się jest łatwo, a wiedzą się nie grzeszy. 

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, keramplayer napisał:

Telewizor oddałem bo uznałem że może mnie to jednak w przyszłości męczyć,myślę teraz o oledzie,bawiłem się dzisiaj pilotem LG super sprawa i system bardzo szybki,nad obrazem nie ma co dyskutować bo wiadomo jaki jest,natomiast muszę pooglądać,poczytać o tych pasach pionowych które mogą być widoczne bo  nie wiem czy każda sztuka tak ma czy to wyjątki.

Powodzenia w szukaniu idealnej sztuki, LG B8 większość ma te pionowe pasy mniej lub więcej widoczne, ale jak będziesz szukał na siłę wad to i tak je znajdziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal poszukuje chętnego na wspólny zakup we Wrocławiu

na dziś w euro  55xf9005 cena za sztukę 4223 zl

Edytowane przez piotrosm
interpunkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czego tak się cieszysz, ale cyfrowy Polsat naziemnie nadaje od kilku lat. Chciałeś byś zabawny? 

 

To gdzie ten Cyfrowy Polsat nadaje naziemnie żeby z modułu korzystać bo sam jestem ciekawy?

 

Kolega[mention=163489]majok[/mention] to niech lepiej najpierw powiesi antene satelitarną, pociągnie kabel a dopiero potem moduł i wyszukiwanie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, majok napisał:

jak gniazdo zmienić na które ?

no zwykłą taką która odbiera naziemne (cyfrowe) kanały

Na te.

Sony_XF90_35-1024x338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotrosm napisał:

nadal poszukuje chętnego na wspólny zakup we Wrocławiu

na dziś w euro  55xf9005 cena za sztukę 4223 zl

Gdyby Ci się chciało przejechać do Poznania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Johny B napisał:

Powodzenia w szukaniu idealnej sztuki, LG B8 większość ma te pionowe pasy mniej lub więcej widoczne, ale jak będziesz szukał na siłę wad to i tak je znajdziesz. 

Idealnej sztuki nie szukam,zamówiłem LG C8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, user7878 napisał:

To gdzie ten Cyfrowy Polsat nadaje naziemnie żeby z modułu korzystać bo sam jestem ciekawy? emoji6.png

 

Kolega[mention=163489]majok[/mention] to niech lepiej najpierw powiesi antene satelitarną, pociągnie kabel a dopiero potem moduł i wyszukiwanie.

 

 

Przecież do tv cyfrowej naziemnej cyfrowego Polsatu jest dedykowany dekoder. 

Modułu do naziemnej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotrosm napisał:

nadal poszukuje chętnego na wspólny zakup we Wrocławiu

na dziś w euro  55xf9005 cena za sztukę 4223 zl

odpisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, radosuaf napisał:

Gdyby Ci się chciało przejechać do Poznania...

Jak Ci sie chce do Legnicy przyjechać i kupic w 65" to jestem chetny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z szanownych forumowiczów problem z parowaniem słuchawek bluetooth? Przyjechały mi dzisiaj Sony WH-1000XM3 i 65XF9005 nie potrafi ich wykryć. W zakładce 'Dźwięk' włączyłem A2DP, ale nic to nie dało. Szuka, szuka, szuka ... i na tym się kończy. Dodam, że z telefonem i Macbookiem poszło błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, soniacz78 napisał:

Jak Ci sie chce do Legnicy przyjechać i kupic w 65" to jestem chetny ;)

Nie chce mi się :). Dogadałem się w MM i jutro odbieram 55XF9005 za 4.460 zł :D (rabat sklepowy + rabat Sodexo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam 55 to malenstwo, chociaz 65 w sumie tez ;)

Jak ktoś coś to priv

Edytowane przez soniacz78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam więcej miejsca w pokoju - teraz mam 42", bo nie chciałem kupować 50" :). Gdybym od razu kupił plazmę 55", to bym jej nadal nie wymieniał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam miejsca ;) bardziej chodzi o odleglosc od tv. U mnie 2.5m i kurcze 55 za mały. 65 bedzie git myślę.

 

Z drugiej strony kusi samsung 75nu8002 po rabacie wychodzi 1100pln drozej od sony, a 10 cali wiecej ;)

Edytowane przez soniacz78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minutes ago, Jankovsky said:

Miał ktoś z szanownych forumowiczów problem z parowaniem słuchawek bluetooth? Przyjechały mi dzisiaj Sony WH-1000XM3 i 65XF9005 nie potrafi ich wykryć. W zakładce 'Dźwięk' włączyłem A2DP, ale nic to nie dało. Szuka, szuka, szuka ... i na tym się kończy. Dodam, że z telefonem i Macbookiem poszło błyskawicznie.

Ok, problem rozwiązany. Trzeba przełączyć opcję 'Synchronizacja A/V' w tryb zawsze włączony (domyślnie ustawiona na auto).

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wrócił problem z WiFi, wróciłem do domu po Świętach i xf90 się nie łączy z horizonem od UPC, nie pomaga nic: restart tv, wyłączenie i włączenie WiFi, ani reset dekodera.. Jakieś pomysły? Do szewskiej pasji mnie to doprowadza, wcześniej miałem xd93 i nigdy nie było problemu. Sony mówi że to wina dostawcy internetu, bzdura. Wszystkie inne urządzenia działają bez problemu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...