Skocz do zawartości
Vista34

Onkyo TX-RZ820 - USA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szybkie pytanie, mam okazję kupić Amplituner Onkyo TX-RZ820 z USA za 2800 zł. Orientujecie się czy to będzie ta sama wersja co na rynek europejski?
Z tego co widziałem na jest inny opis na tylnej ścianie.  W wersji naszej AC 220-240V 50/60HZ 710W, Wersja US AC 120V 60HZ 650W.
Czy po podłączeniu pod 220 ten amplituner będzie funkcjonował?
Czy warto ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli na tylnej sciance jest przelacznik 220/120V to jak najbardziej.Jeslijednaknie ma takowego to juz lipa . Przerobka raczej nieoplacalna. No chyba ze jakis zewnetrzny transformator. Za te 2800 znajdziesz cos fajnego na wewnetrznym rynku  czy to nowe czy uzywane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co kombinować. A czy jest to optymalny wybór w tym przedziale cenowym Polskim :-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w sklepie ten wzmacniacz kosztuje 4600zl. Wiec jest to sprzet dosc wysokiej klasy. Ja osobiscie mam sprzet za polowe tej ceny i nie narzekam. Jesli wiec koniecznie chcesz ten model to albo kup ten z USA i sie potem baw w pezerobki albo wez znajdz cos uzywanego z ogloszenia albo doloz 2000 i kup nowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie w promocji naeurortvagd za 4500 i w innych sklepach w Polsce jeszcze taniej. Po co go sprowadzać z USA

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj sie modelem przed czyli 810 jest tanszy i rozni sie niewiele...transformator bedzie" hałasował"

nnie kupuje sie sprzetów ze stanów...a onkyo to juz w ogole...

co zrobisz jak padnie? bedziesz czekał 4 miesiace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica w cenie znaczna 1500 zł. Warto by było ryzykować jak by działało w 220V. A czym dokładnie różni się od 810-tki?

Edytowane przez Vista34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.onkyo.pl/_compare/pl,ONKYO,Produkty,Kino_domowe,Amplitunery_kina_domowego,

 

niektore jak np hdcp hdr przy 810 tabelka pusta a posiada...

 a to bardziej istotne róznice...810 nie ma dts play fi

Play-Fi

Play-Fi to standard bezprzewodowej transmisji sygnału audio. Play-Fi pozwala na tworzenie wielopokojowych systemów audio bazujących na komunikacji przez lokalną sieć Wi-Fi.

oraz Dolby Vision Compatible...820 ma jedno wejscie hdmi mniej...reszta to samo....

810 jak sie dobrze wychylisz to nawet 3000 tys moze kosztować...swietny amplituner...dosc dobre stereo jak na ampli,dynamika i kino to wiadomo...1 liga...

od tego modelu podobno usunieto nagminne we wczesniejszym modelach awarie plyt hdmi...u mnie jak narazie spokoj :)

 

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...