Skocz do zawartości
Erill

Brak dźwięku z głośników - świąteczny psikus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką małą, świąteczną historyjkę .
Moje Onkyo SR-444 narobiło mi sporego stracha. Podchodzę, wszystko uruchamiam iii...
Pokazuje wykrytą ścieżką DTS HD MA, a dźwięku ZERO! Myślę sobie, że wyjmę kabel zasilania i spróbuję na nowo, ale to też nic nie pomogło :(
Znam problem z HDMI w Onkyo, więc bardzo się wystraszyłem, że i mnie to dopadło. No ale jest jeszcze przecież Bluetooth !
Na szybko chwytam telefon, odpalam i wyczekuję znaku życia, niestety na darmo :wacko:
Pomyślałem sobie, że nie może być aż tak źle, żeby "wszystkie wzmacniacze" poszły papa, ale przecież dzisiaj wigilia, wszędzie pełno radości, a życie dąży do równowagi :/
Zmieniłem na wszelki wypadek kabel HDMI oraz wejście w ampli oraz próbowałem puścić dźwięk z TV (TVP2) i też nic.
Zrezygnowany zacząłem odpinać kable głośnikowe (już dwa stereo poszły) w celu usunięcia "nieboszczyka" z mych oczu, ale ojciec powiedział, że dzisiaj jest wigilia i nie czas na takie dłubanie.
Jako, że nie lubię jak jakieś kable mi sterczą gdziekolwiek, to podłączyłem je na miejsce i poszedłem dalej spożywać pyszną wieczerzę, bo tyle pyszności szkoda zostawić :P
Ku mojemu zdziwieniu po jakimś czasie, gdy ojciec włączył sobie TV, amplituner którego nie wypiąłem z prądu uruchomił się razem z nim i "zaskoczył".
Wszystko śmiga jak trzeba.
Czy możliwe, że jakiś drucik od kanałów stereo się "zwarł" i ampli odłączał sygnał? Sprzęt nie ruszany nawet o pół centymetra, działa już od paru miesięcy bez zarzutu, a tu taki kwiatek dzisiaj. Na prawdę byłem już przekonany, że szykuje się kolejny noworoczny wydatek...
Mieliście kiedyś podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...