Skocz do zawartości
kys_sobi

[Pioneer VSX-916] Instrukcja w języku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio nabyłem za pośrednictwem allegro amplituner Pioneer VSX-916 od gościa który sprzęty wozi z niemiec i niestety dostałem do niego tylko instrukcję po angielsku i niemiecku. Myślałem że sobie poradzę z angielską wersją i faktycznie, z podstawowymi rzeczami poradziłem sobie w końcu ale z zaawansowanymi opcjami amplitunera jest już gorzej. Czy ktoś ma może dostęp do instrukcji do tego modelu w języku polskim? Byłbym wdzięczny za odsprzedanie oryginału, kserokopii lub o udostępnienie instrukcji w wersji elektronicznej. Dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że kiedyś maiłem tą instrukcję w pdf, przeszukałem kilka płytek i jakoś nie trafilem na tą właściwą, ale jeśli jesteś zainteresowany to mogę wstawić na jakiś serwer instrukcję do modelu VSX-D714 i D814 ( może nie będzie do mońca zgodna, ale w jakiejś części część funkcji na pewno się pokrywa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pamiętasz może skąd wziąłeś tą instrukcję do VSX-916 w pdf po polsku? W necie jej szukałeś? Bo ja szukałem ale bezskutecznie ;[
Jeśli byłbyś na tyle uprzejmy to poproszę o polskie wersje tych instrukcji do VSX-D714 i D814, możesz wysłać na mejla kyys@o2.pl lub umieścić gdzieś na serwerku i wkleić tutaj linki do tych pliczków. Z góry dzięki bardzo za pomoc :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukając dalej trafiłem na płytkę z instrukcją do 915, więc zapodaje tą - na pewno będzie bardziej użyteczna niż ta od 814.
A oto i [url="http://rapidshare.com/files/11683413/Pioneer_VSX-915.pdf"][color="red"]link[/color][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo, już zasysam :D jak by ktoś jednak znalazł instrukcję do VSX-916 to proszę o odpowiedź w tym temacie lub o podesłanie na mejla kyys@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...