Skocz do zawartości
onken

Kilka fotek z XORO 37 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ze tak pozno ale dopiero w sobotę znalazłem trochę wolnego czasu aby porobić fotki i powrzucać na forum

Z gory piszę ze aparat nie oddaje prawdziwej jakosci obrazu

Dwa pierwsze zdjecia w FullHD ( jesli ktos będzie chciał to napiszcie - zrobie ich wiecej )

Odtwarzacz do FullHD to komputer :) wiec niech nikt nie mowi ze z komputera nie da sie osiągnąć 1080p ;)


[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010001.jpg[/img]

[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010004.jpg[/img]

Nastepne to zwykłe SD - film Roboty

Zródło sygnału to Dreambox 7000s - jak narazie zwykłe RGB, w terminie pozniejszym przerobię na component

[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010006.jpg[/img]

[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010008.jpg[/img]

[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010009.jpg[/img]

[img]http://sklep-tvsat.ovh.org/Xoro/P1010019.jpg[/img]

Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos ma jakies zyczenia co do fotek to pisać smiało - postaram sie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm

Obiektywnie patrząc lider ma pewnie lepszą choc mi osobiscie nie przeszkadza ta czern jaka jest w XORO

Jesli miałbym oceniac to lider Sony ma 5 XORO dałbym 4 lub nawet 4+ pod względem czerni

Moim zdaniem wadą zbyt ciemnej czerni jest to ze odcienie szarosci automatycznie są duzo bardziej mniej rozrozniane

Cenowo XORO jest zdecydowanie na prowadzeniu prownując do Sony, Philipsa, Sharpa... Edytowane przez onken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym ten sprzęt na żywca zobaczyć. Po czym ten sygnał z canal+ film leciał i z jakiego tunera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='luk1401' post='34636' date='13.01.2007, 22:58 ']Po czym ten sygnał z canal+ film leciał i z jakiego tunera?[/quote]
przecież jest napisane :[quote]Zródło sygnału to Dreambox 7000s - jak narazie zwykłe RGB[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

To ja poproszę o czarną planszę BMP 1920x1080 z naniesionymi kolorowymi liniami ( pion i poziom ) o szerokości 1 piksela.
Jeśli foto posiada funkcję makro , to głównie chodzi o jak największe zbliżenie takiej siatki .

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aparat posiada makro, nie wiem tylko jak z naswietlaniem - nie wiem czy bedzie wystarczająco światła - nie mam statywu

I skad wziąsc taką plansze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D
Witam,
Dzięk-You za tę mini-galerię.
Obrazki znakomite - gratuluję, ...ale coś z czernią to nie do końca mi odpowiada... moze to efekt z fotoaparatu - czym cykałeś?
I jeszcze jedno: powtórzę pytanie z postu #2 "Jaka jest cena tego TV?" plus moje: -gdzie i kiedy kupiony?
Opisz nam Twoje subiektywne wrażenia odnośnie tego zakupu.
Ths ;) from the mountain.

Pozdrawiam oczekująco i noworocznie!
Adam B.
B)
- - - - - - - Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt w okolicy 5400-5500 zł

Tak jak pisałem aparat nie oddaje 100 % tego co widac

Na zdjeciach odbija sie swiatło zewnetrzne od samego panelu co daje taki efekt czerni jaki widac na fotkach

Jest to Panasonic FZ5

Czern jest tak pisałem - Porownując do Sony ktore ma 5 to XORO oceniam ją na 4 do 4+ nawet

Nasza firma te TV sprzedaje - niedoczytałes widocznie poprzednich postow :D - Zapraszam tez na kontakt na wiadomosci prywatne

Niechce robic zadnej reklamy opisuję tylko swoje wrazenia

Dlatego tez najlepiej jakby uzytkownicy zadawali pytania co chcą zobaczyc a ja sprobuję tego dokonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz podpięty komp , więc wykonanie ( choćby w PAINT systemowym )i wyświetlenie nie zabierze Ci dużo czasu.
Musisz tylko zrezygnować z automatycznej reg. ostrości ( o ile masz ) . Jeśli będą problemy z jasnością , to zrób negatyw - białe tło .

Dziwię się , że do tej pory nie wykonałeś ( w celu sprawdzenie bad pixeli ) takich plansz w conajmniej pięciu kolorach - B&W R G B i ocenić , czy wszystko gra - to jeden z podstawowych testów ! Zachęcam !


pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='onken' post='34672' date='14.01.2007, 10:57 ']aparat posiada makro, nie wiem tylko jak z naswietlaniem - nie wiem czy bedzie wystarczająco światła - nie mam statywu

I skad wziąsc taką plansze ?[/quote]

Wrzuciłem na rapida kilka przykładowych plansz testowych.
[url="http://rapidshare.com/files/11691010/obrazy_testowe.rar"][color="red"]Kliknij Tutaj![/color][/url] aby zassać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezadazyla sie jeszcze ani jedna sztuka ktora by miała bad piksele

Sprawdzalem Nokia test monitor i tez nie wykazał zadnych bad pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='onken' post='34743' date='14.01.2007, 18:08 ']Czern jest tak pisałem - Porownując do Sony ktore ma 5 to XORO oceniam ją na 4 do 4+ nawet[/quote]

Ja by czerń ocenił na 2 może 2+ to max co temu panelowi można dać. A wypowiadam się jako były klient XORO ,a nie sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mode.. nie wiem dlaczego, ale Twoim słowom wiary nie daje. Odpaliles jakies cholerstwo i gadasz glupoty o zielonej czerni. Kazdy widzial zdjecia z Niemiec oraz foty zrobione przez innych uzytkownikow Xoro. Czern jest w porzadku.
Trzeba bylo poszperac w ustawieniach i doprowadzic swoj panel do porzadku. Przeciez byla mowa, ze sa problemy przy 50Hz...
Poza tym Niemcy sa klientami wymagajacymi i skoro oni pisza, ze Xoro jest swietne, to musi tak byc. Potwierdzaja to zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ciekawi mnie czemu na glowce tego robocika sa takie pronzki - linie i na tle tez czy to idzie zlikwidowac czy to winna tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ciekawi mnie czemu na 4 zdjeciu glowka robocika jest w prazki -linie i tlo tez czy to idzie zlikwidowac czy tez winna tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radosc

To wina aparatu i niegodrania odswierzania matrycy aparatu z panelem LCD

Gwarantuje ze zadnych prązkow nie widac patrzać samemu na TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...