Skocz do zawartości
Lxd2476kkd

Jaki najlepszy wybór tv 4k z hdr do filmów i gier :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zwracam się z pomocą do osób co mają więcej pojęcia o 4k i modelach tv na ten rok lub przyszły niż ja :) Poszukuję czegoś z pułki premium lub segment niżej ogólnie topowych modeli nie na 2 lata tylko na co najmniej 4 chyba że się mylę co do tępo technologi 4 k. Koszt jaki bym chciał przeznaczyć na telewizor to od 6000 zł i dalej zdaje się na was. Telewizor głównie do gier na konsoli filmów dekodera 4k i kto wie może i w przyszłości odtwarzacza 4k  i czasami do podłączenia laptopa  lub komputera stacjonarnego jak to już pewnie standardowo to korzystania z internetu czyli youtybe netflixa i itp i przeglądania stron. Myśle ze do 8000-9000 zł to już połka premium. Myślę ze nie namieszałem i jasno powiedziałem czego oczekuje z góry dziękuje za odp i czekam niecierpliwie na porady czy czekać na przyszły rok czy kupić coś teraz :)

Obecnie posiadam Sony Kld w8 42 cale w Full hd spędzam przed nim od 5 do 8 godzin dziennie. Na konsoli od sony  ps4 (planuje kupić z tv ps 4 pro ) :) spędzam do 4-6 godzin dziennie uwielbiam oglądać filmy na tv posiadam kino domowe marki yamaha z blu ray ale tylko i wyłącznie w full hd :(  młode kino bo dopiero 2 letnie więc na razie nie zamierzam zmieniać co do tego gdzie miał by się znajdować telewizor to na pozycyj wiszącej na ścianie pod spodem reszta sprzętu :)  odległość to 2 metry  do tv myślę  ze przesiadka z 42 na 65 to rozsądny  wybór ?? . Nie zamykam się na żadną markę stawiam na jakość  wygląd  żywotność no i przede wszystkim  na użyte materiały czy to aluminium czy dobrej jakości tworzywo sztuczne no i ramka jak najmniejszej grubości :) To tyle odemnie myślę ze z mojego bełkotu ktoś postara mi się pomóc oczekuje konkretnych odp modeli i jak można cen które sam sobie zweryfikuje u siebie w mieście :) Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...