Skocz do zawartości
wideo5

Pomoc w zaprogr. Diablo Cam do Humaxa 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. kupiłem tego humaxa z w/w modulem, programator cas 2plus jest w drodze, proszę o instrukcje co i jak zrobić by poedukować z tym modułem.
dla szybszego kontaktu GG 4265350. Linki z opisami mile widziane. jeszcze pytanie do użytkowników tych humaxów - czy i u was tak się wlecze ten tuner przy zmianie kanałów, oraz pojawiający się komunikat kanał zakodowany itd, oraz czy na wszystkich odbiornikach jest taka duża różnica w nasyceniu kolorów porównując wyjście HDMI, komponent kontra scart rgb - po rgb kolory bajka a po comp. i hdmi wyblakłe jak zdjęcie ślubne mojego dziadka.
dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wideo5' post='34424' date='12.01.2007, 13:26 ']Jak w temacie. kupiłem tego humaxa z w/w modulem, programator cas 2plus jest w drodze, proszę o instrukcje co i jak zrobić by poedukować z tym modułem.
dla szybszego kontaktu GG 4265350. Linki z opisami mile widziane. jeszcze pytanie do użytkowników tych humaxów - czy i u was tak się wlecze ten tuner przy zmianie kanałów, oraz pojawiający się komunikat kanał zakodowany itd, oraz czy na wszystkich odbiornikach jest taka duża różnica w nasyceniu kolorów porównując wyjście HDMI, komponent kontra scart rgb - po rgb kolory bajka a po comp. i hdmi wyblakłe jak zdjęcie ślubne mojego dziadka.
dzięki z góry.[/quote]

Jeśli wszyscy użytkownicy tego forum są tacy skorzy do pomocy to widzę że tylko ja jestem taki głupi pomagając innym. Same pasożyty poszukujące dawców, ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Antarktis' post='34653' date='14.01.2007, 01:24 ']A dlaczego o pomoc nie zwrócisz się do producenta DiabloCama?
Polecam forum LuciferSat - jest tam sekcja polska.

btw.
Jestem przeciwny takim wynalazkom jak Knot card czy Diablocam, zniszczyły ideę Free Sat 4 All
Ale czy ktoś te czasy jeszcze pamięta?[/quote]

a ty mądralo korzystając z dobrodziejstw uploadów pytałeś o zgodę właścicieli platform cyfrowych wgrywając piracki soft do tunera. Takie porady wsadź sobie w buty, nie pouczaj i nie rozliczaj innych bo nie masz do tego żadnego prawa.
pozdrawiam dobrodzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='seneka' post='34712' date='14.01.2007, 13:47 ']moj post prosze skasowac.[/quote]

Sorry za uwagę ale w kwesti Diablo jak widzę same cieniasy na tym forum siedzą. Pomoc uzyskałem dopiero na forach zagranicznych gdy tymczasem użytkownicy tego forum podniecają się obrazem upscalowanym na Canal+ HD ja w tym czasie już podziwiam obraz w pełnym HD z astry, paczka premiere, canal digital itd. A właściciele N-ki niech skoczą do kogoś co mają normalny tuner HDMI Humax 2000, Topfield 7700) i zobaczą jak naprawdę wygląda np. Discovery HD z astry to przekonają się za jakie [beeep] muszą płacić 15 miesięcy.
pozdrawiam wszystkich życzliwych maniaków pseudo HD.

[color="#FF0000"]Edit Tuptus55: na razie otrzymujesz warn za "cieniasów". Jesli będziesz nadal wypowiadać się w tym tonie będzie ban.[/color] Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wideo5' post='36198' date='24.01.2007, 13:36 ']Sorry za uwagę ale w kwesti Diablo jak widzę same cieniasy na tym forum siedzą. Pomoc uzyskałem dopiero na forach zagranicznych gdy tymczasem użytkownicy tego forum podniecają się obrazem upscalowanym na Canal+ HD ja w tym czasie już podziwiam obraz w pełnym HD z astry, paczka premiere, canal digital itd. A właściciele N-ki niech skoczą do kogoś co mają normalny tuner HDMI Humax 2000, Topfield 7700) i zobaczą jak naprawdę wygląda np. Discovery HD z astry to przekonają się za jakie [beeep] muszą płacić 15 miesięcy.
pozdrawiam wszystkich życzliwych maniaków pseudo HD.[/quote]
Powiem Ci, że ty nie masz prawa obrażać nikogo z tego forum i jak nie chcesz to tu nie wchodź, nikt Cię nie zmusza!!!

Moduł programuje się interface CAS, używa się do tego programu: [url="http://206.53.51.55/duolabs/CIS75.zip"]http://206.53.51.55/duolabs/CIS75.zip[/url]

pozdrawiam pana wszechwiedzącego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wideo5' post='36198' date='24.01.2007, 13:36 ']Pomoc uzyskałem dopiero na forach zagranicznych[/quote]

To po co żebrałeś na innych polskich forach ?
[url="http://users.nethit.pl/forum/read/ksw/4522234/"]http://users.nethit.pl/forum/read/ksw/4522234/[/url]

Inna sprawa, że premiere nadaje w 720 a n-ka w 1080 więc nie wiem czym się podniecasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiere tez nadaje w 1080 a Dyscovery z N-ki faktycznie wyglada gorzej tak jak by bylo zamydlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...