Skocz do zawartości
Sachin Bacy

Panasonic Tx-50DXU701 - powystawowy.Czy dobrze zrobiłem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków HD ;) 

Wczoraj kupiłem powystawowego Panasonica 50DxU701 w Rtv Euro Agd za 2100 zł z dwuletnią gwarancją + jakaś dodatkowa gwarancja na sprżęty domowe .
Sprzedawca a właściwie kierownik sklepu powiedział,że tv był na wystawie około 3 miesięcy i ma niecałe 500 godzin pracy...Stan telewizora zewnętrznie idealny,wisiał a nie stał .
Po przywiezieniu do domu i podłączeniu sprzętu coś mnie tknęło...pogrzebałem w necie i znalazłem info jak sprawdzić czas pracy tego TV . I tu leciutki zonk i nie ukrywam,że trochę się wkurw.....em Tv ma nalatane 3400 godzin ! smile.gif Haha...trochę,żałuje,że nie sprawdziłem tego w sklepie no,ale wiecie jak jest . Napaliłem się na niego . 

Pytanie brzmi : Czy robić aferę z tego powodu ? I oddać im ten Tv ? Czy nie przejmować się tymi godzinami i cieszyć się obrazem..który notabene jest doskonały 4K poprostu wymiata. Tv wygląda jak nowy i działa jak nowy..Nie ma żadnych przebarwień ani artefaktów...
Mam konkretny mętlik w głowie...z jednej strony mam gwarancję na dwa lata a z drugiej trochę czuję się oszukany...choć ta cena jak za ten TV wydaje mi się super.

Czy 3400 godzin to rzeczywiście tak dużo nawet w trybie sklepowym ? Niby ledy działają nawet 50000 godzin.

Co myślicie panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sachin Bacy napisał:

Sprzedawca a właściwie kierownik sklepu powiedział,że tv był na wystawie około 3 miesięcy i ma niecałe 500 godzin pracy...Stan telewizora zewnętrznie idealny,wisiał a nie stał .
Po przywiezieniu do domu i podłączeniu sprzętu coś mnie tknęło...pogrzebałem w necie i znalazłem info jak sprawdzić czas pracy tego TV . I tu leciutki zonk i nie ukrywam,że trochę się wkurw.....em Tv ma nalatane 3400 godzin ! smile.gif Haha...trochę,żałuje,że nie sprawdziłem tego w sklepie no,ale wiecie jak jest .

Farmazon ze strony sprzedawcy, a tym bardziej że Ci to kierownik powiedział..

Norma.

Jeżeli chcesz go sobie zostawić, jedz do sklepu, poproś kierownika podziękuj mu za obsługę sprzedażową. I niech zejdze Ci z tej ceny 2100,- ileś tam, walcz o jak najwięcej z zejścia z ceny.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej....W sumie to życzyli sobie za tv 2290 :) ja wytargowałem te 2100 + gwarancja (nie wiedziałem wtedy że ma więcej godzin) ... więc nie wiem czy coś jeszcze wywalczę :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej TV ma po wystawie właśnie 3400h na ekspozycji. Dziwi mnie, że jest identyczna ilość godzin.  Dziś nic gorszego od PANAS TV od turka VESTEL nie ma na rynku.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...