Skocz do zawartości
aadrrian

LG 32LB1R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Powiedzcie co sądzicie o LG32LB1R, co jest za, co przeciw? Ktoś miał jakieś problemy? Czy około 3200-3600 to dobra cena za niego w sklepie? Ogólnie zamierzam go kupić ale potrzebuję porady czy warto. Miałem mało doczynienia z LCD. I może głupie pytanie ale kiedy LG wypuściło ten model na rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aadrrian' post='34241' date='11.01.2007, 10:56 ']Witam! Powiedzcie co sądzicie o LG32LB1R, co jest za, co przeciw? Ktoś miał jakieś problemy? Czy około 3200-3600 to dobra cena za niego w sklepie? Ogólnie zamierzam go kupić ale potrzebuję porady czy warto. Miałem mało doczynienia z LCD. I może głupie pytanie ale kiedy LG wypuściło ten model na rynek?[/quote]


Witam. Sam też chcę go kupić, a że cena na niego wreszcie staje się "normalna", to może za parę dni... Podobno są sklepy, które oferują go za 2700 zł. Super cena, niestety nie w Poznaniu, gdzie w najtaniej znalazłem go za 3400 zł i to z wystawki. Na takiego raczej się nie skuszę, bo pewnie świecił z rok po 20 godzin dziennie. Ale nie ustaję w poszukiwaniach, może upoluje dziewiczą nówkę prosto z fabryki.
A co do oceny - to bardzo dobry telewizor, z pewnością jeden z lepszych na rynku. Potwierdzją to i testy, i opinie na forach, i wreszcie sami użytkownicy, którzy kupili go w sklepach internetowych. Jak dodasz do tego wyposażenie, które nie ma sobie równych (no, może brakuje czytnika kart) i możliwości indywidualnych ustawień. Do tego dochodzi jeszcze bardzo dobra jakość wykonania i atrakcyjny wygląd, zwłaszcza wersji czarno/srebnej i solidna, obrotowa podstawka. Wychodzi na to, że niewielu ma konkurentów, w tej cenie oczywiście. Z podobnej klasy godne uwagi są Samsungi z rodziny N71 lub M71, Philipsy 7531, 7331 i naprawdę piękny i wspaniale wyposażony najnowszy 7332, dalej Amoi Advent, no i rzecz jasna następca ze stajni LG - modelem LB2R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...