Skocz do zawartości
Łukasz Gościniak

Smart TV 40'' co polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Im więcej czytam forum tym większy mętlik mam w głowie przeszedłem przez modele samsunga płaskie, zakrzywione aż do panasonic z 3D

Jeśli znajdzie się ktoś tak dobry i poleci modele warte kupna i co ważne dostępne.. bo już się napaliłem na panasonic tx-40ds6300 ale okazuje się że nie można go już nigdzie kupić może wiecie jaki model go zastąpił lub jest podobnej klasy i kasy?

moje wstępne wymagania

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16-18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?2,5Xm
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? raczej na wprost średnio ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? z tyłu tv i tylko do południa :)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? sony KDL-26S4000K
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?   dobry obraz i głęboką czerń wi-fi, smart tv, może 3d
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? laptop po hdmi i PS3 (sporadyczne gry)
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? mat ( nie chcę żebym się odbijał w ekranie :)
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport i filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? netflix ew. youtube
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? raz do roku :)
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? 40'' (większy bym chciał ale brak miejsca )
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? długi czas  pojawiania sie obrazu po przełączeniu kanału, wady wyświetlania, (białe plamy itp.)
19. Preferencje co do marki ? już nie
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? dobrze by było ale nie koniecznie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ok 2000 -może 2200

 

Dziękuję z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...