Skocz do zawartości
p00f

LG 42LC3R / LG 42LC25R opinie/wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dojrzałem do zakupu TV o przekątnej najlepiej 42". Główne zastosowanie to DVD, może zdecyduję się na N albo coś innego, ale zasadniczo nie oglądam TV, chociaż inni członkowie rodziny to robią:_bezradny: Budżet to max ok. 5500zł.
Po wstępnej analizie "wylosowane" zostały LG 42LC3R lub LG 42LC25R. Jakie są ogólne opinie o telewizorach LCD LG, ceny mają konkurencyjne ale na forach raczej rzadko się o nich pisze.
Co sądzicie o moim wyborze. Może jednak coś innego:)

Pozdrawiam
p00f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forach pisze sie malo, bo sa ... tanie.
Ja mam LG42LC2R i jestem bardzo zadowolony. Dalem za niego 3 mies. temu ok. 5100 i uwazam, ze za te pieniadze to bardzo dobry deal.
A rozwazalem kilka innych do 6000. Zaleta LC2 sa 2 wejscia HDMI, nowa elektronika i soft. Poza tym bardzo dobre parametry obrazu.
Na HDMI mozna wymusic tryb monitorowy czyli bez overscanu i polepszaczy. To duza zaleta.
Podejrzewam, ze wszystkie te nowe LG42" maja te same matryce, roznia sie tylko wejsciami i stylistyka, tak wiec
wybierz to co Ci sie podoba no i jesli ma takie wejscia jak potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten model 42LC25R i jestem super zadowolony, swietny obraz, a wyglad elegancja pelna. znakomity telewizor wybieralem pomiedzy roznymi firmami (LG, samung, philips, toschiba, jvc ) (tylko sony nie ogladalem bo u mnie z gory ta firma jest przegrana swoja kiepska jakoscia) i modelami i wbralem ten, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piotrekps' post='43634' date='01.04.2007, 22:00 ']ja mam ten model 42LC25R i jestem super zadowolony, swietny obraz, a wyglad elegancja pelna. znakomity telewizor wybieralem pomiedzy roznymi firmami (LG, samung, philips, toschiba, jvc ) ([size=5]tylko sony nie ogladalem bo u mnie z gory ta firma jest przegrana swoja kiepska jakoscia[/size]) i modelami i wbralem ten, polecam[/quote]

Napisze tak...

TV LG nie mam, za to mam lodowke LG z monitorem i jestem bardzo zadowolony, z lodowki oczywiscie! :wub:
Gdyby SONY robilo lodowki napewno bym nie kupil LG :hura:

Odpowiedz jest prosta :hura:

I na koniec male sprostowanie jezeli chodzi o SONY BRAVIA jest w czolowce jednych z najlepiej sprzedajacych sie TV B)

Pozdrowienia i bez urazy :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy panasonic robi tez odkurzacze, to ze ktos wiecej potrafi to nie znaczy ze gorzej, a o jakosci sony moglem sie kiedys przekonac osobiscie, co do LCD Sony to nie dziwie sie ze nie sa najgorsze bo... Sony kupuje panele od Samsunga :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='piotrekps' post='43638' date='01.04.2007, 22:17 ']bez urazy panasonic robi tez odkurzacze, to ze ktos wiecej potrafi to nie znaczy ze gorzej, a o jakosci sony moglem sie kiedys przekonac osobiscie, co do LCD Sony to nie dziwie sie ze nie sa najgorsze bo... [size=5]Sony kupuje panele od Samsunga[/size] :dobani:[/quote]
Nie wszystkie, ale masz racje i otym pisalem juz kilkakrotnie.
Oczywiscie o panelach, ale panel to nie wszystko.
Radzil bym koledze [color="#0000FF"]p00f[/color] raczej uzyc funkcji "szukaj" na tym forum. Napewno znajdzie wiele ciekawych materialow i wypowiedzi na temat wszystkich marek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hm ja tez niestety jestem takiego samego zdania o produktach firmy Sony. Widziałem wiele z nich i nie powiem aby powalały mnie jakościa obrazu czy też pomysłem i estetyka wykonania. Kiedys telewizor Sony to był topowy , szczególnie wyróżniający się telewizor - dzisiaj to tylko jakiś tam telewizor w szeregu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...