Skocz do zawartości
Repo

TV 45"-50" PS4, Filmy, 3D (3500zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, poszukuje telewizora do mieszkania, wymagania myślę nie są wygórowane, ale zielonego pojęcia nie mam o TV, wiec wg. regułki:

 

1. Odległość od ekranu: ~3m

3. Jak duży jest pokój: jakieś 20m²

5. Jaki masz obecnie telewizor: nie posiadam

6. Jakie programy najczęściej oglądasz: Najczęściej filmy, czy tam YouTube (polska telewizja raczej internetowo)

7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: popołudniu i wieczorem

9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: raczej chyba ostry, ale nigdy nie przywiązywałem do tego wagi.

10. Matryca błyszcząca czy matowa: nie ma to znaczenia

12. Preferowana marka: nie mam, nie jestem fanbojem :)

13. Czego nie lubisz w telewizorach: wolnej reakcji... Teraz większość tv za tą cenę chyba oferuje przyzwoitą jakość obrazu

14. Jakie urządzenia będą podłączone: PS4, Raspberry PI3 (Kodi I RetroPie), HDD

15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: ciężko określić, powiedziałbym że 50/50

16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost, bardzo sporadycznie pod kątem

19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: raczej nie, a jeśli to sporadycznie (surfowanie przez PS4 jest wygodniejsze)

22. Ma mieć 3D: dobrze by było, jeśli mam mieć lepszy obraz albo responsywność kosztem 3d to nie ma problemu

24. Ma mieć tuner DVB-S: nie musi

25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi, usb

26. Jaki masz sygnał: brak anteny/dekodera

27. Ile programów HD: j/w

27. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4-5

28. Ma stać czy wisiec: stać

29. Rozdzielczość: fullhd minimum, nie pogardzę 4k

32. Ile osób ogląda: 4 osoby maksymalnie

33. Jaka klasa cenowa: maksymalnie 3500zł, mogę trochę dopłacić jeśli będzie warto

34. Rozmiar: mininum 45" max 50"

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...