Skocz do zawartości
predipall2015

Pora na Zmiany!! Nowy Projektor .ZAPYTANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Po dluzszej przerwie.Ostatni raz pisalem temat jak sie nie myle rok temu Odnosnie Ekranu ramowego Jaki udalo mi sie zrobic co prawda odpukac nic sie z nim nie dzieje i dziala swietnie :) Projektor rowniez sprawuje sie normlanie bez zadnych wad, ale chcialbym przeskoczyc z na cos wyzszego... do Gier uzywam sprzetu PC czasem podlaczam go do mojego tw5300 , ale przewaznie projektow sluzy mi do ogladania filmow i sportu a najbardziej pilki noznej (Gram w Klubie wiec pewnie pilka zawsze bedzie za mna chodzila )

Koniec marudzenia i pisze juz o co dokladnie sie rozchodzi po moim doswiadczeniu z Epsonem chcialbym rozstać sie z nim i probowac cos z wyzszej polki mianowicie mam na oku pare projektorow a jesli mozecie cos dopisac od Siebie to bardzo zapraszam jak i rowniez dziekuje za odpowiedzi i opinie odnosnie projektorow. Chcialbym w tygodniu zakupic cos nowego a nawet moze byc uzywany. Projektory ktore mnie interesuja to:

EPSON 6700

OPTOMA HD50

badz SONY HW40 /45  (pewnie jak ten projektor to lepiej poczekac i dolozyc cos do 4k??)

<<<<<<<<<Co do wyzej wymienionych projektorow , bedzie roznica w obrazie w stosunku do epsona tw5300???>>>>>>>>>

Projektor bedzie sluzyl do SPORTU i filmow (sporadyczne granie) rowniez w gre wchodzi KALIBRACJA PROJEKTORA (ostatni raz nie udalo mi sie skalibrowac mojego projektora ze wzgledu na wyjazd Firmowy i za to Macka jeszcze raz Przepraszam)

 

Dziekuje za wszystkie opinie jak i pomoc .

Zycze spokojnego Wieczoru :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałeś na myśli projektor z 4k shiftem a nie natywnym 4k?
Myślę, że skoro rozważasz nowy Sony hw 45 to lepiej poszukać używanego co najmniej hw 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...