Skocz do zawartości
czaki58

Dekoder n sie wypala czy spali ??????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem jak dlugo bedzie sie wypalal n dekoder ,mam go 3 tygodnie i nadal w pokoj ( smierdzi ) jak by sie cos palilo .niewiem czy to nolmalne ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bzdura ! może to skarpety ? Edytowane przez wisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nigdy nie smierdzialo, a na elektroniczny smrod jestem wyczulony bo skladalem kiedys kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie smierdzi. zauważyłem, że niektóre kable koncentryczne kiepskiej jakości śmierdzą jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wisio' post='33394' date='07.01.2007, 12:30 ']Bzdura ! może to skarpety ?[/quote]
Bzdury to ty piszesz jest strasznie cieply i ten zapach to nie skarpety tylko swad palacego sie kabel itp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Antarktis' post='33390' date='07.01.2007, 12:18 ']Zaproś kolegów na Grilla, kiełbaski, piwo, te sprawy....[/quote]
i zapomniales o laskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnij górną pokrywę obudowy, nich sobie odetchnie. A tak na serio to coś nie tak musi z nim być. Skąd wydobywa się smród?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem n-boxa a teraz n-recordera. W przypadku n-boxa wydzielanie ciepła było minimalne.
N-recorder grzeje się dużo mocniej i przez kilka dni można czuć lekki zapach wypalania. U mnie trwało to dwa, trzy dni.
Ważny jest odpowiedni przepływ powietrza wokól recordera. Pamiętajmy, że jest tam twardy dysk i dwa tunery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='luk1401' post='33421' date='07.01.2007, 14:02 ']Ściągnij górną pokrywę obudowy, nich sobie odetchnie. A tak na serio to coś nie tak musi z nim być. Skąd wydobywa się smród?[/quote]
Otwierac raczej tego nie mozna a co do smrodu wydobywa sie on z sirodka n ki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MaBri' post='33428' date='07.01.2007, 14:36 ']Miałem n-boxa a teraz n-recordera. W przypadku n-boxa wydzielanie ciepła było minimalne.
N-recorder grzeje się dużo mocniej i przez kilka dni można czuć lekki zapach wypalania. U mnie trwało to dwa, trzy dni.
Ważny jest odpowiedni przepływ powietrza wokól recordera. Pamiętajmy, że jest tam twardy dysk i dwa tunery.[/quote]
Jak wracam po pracy do domu i gdy wchodze do mieszkania to czuc ten swad . Jak dlugo moze sie wypalac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a folie ochronna zerwales z obudowy?moze to folia pod wplywem ciepla smierdzi?Mi dekoder nie smierdzi,za to mialem ten sam problem co Ty ale z nowym amplitunerem ale po tygodniu pracy smrodu nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='33461' date='07.01.2007, 17:20 ']a folie ochronna zerwales z obudowy?moze to folia pod wplywem ciepla smierdzi?Mi dekoder nie smierdzi,za to mialem ten sam problem co Ty ale z nowym amplitunerem ale po tygodniu pracy smrodu nie bylo[/quote]
Zerwalem przed podlonczeniem 3 tygodnie temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wam że wam śmierdzi nbox. Ja mam nboxa i nic mi sie nie wypala, nie smierdzi... Nie wiem czy smiac sie czy plakac czytajac takiego posta. Czy wy z nudow piszecie takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Placz....... nie interesuje cie to nie czytaj.......... Edytowane przez czaki58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='czaki58' post='33477' date='07.01.2007, 19:02 ']Placz....... nie interesuje cie to nie czytaj..........[/quote]


mój tez sie grzeja do tego stopnia ze az piecze w ręce, mało tego traci sygnał ;/ :):rolleyes:

i wypowiadam im umowe bo takiego szmelcu nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='grz_bis' post='35808' date='21.01.2007, 13:56 ']mój tez sie grzeja do tego stopnia ze az piecze w ręce, mało tego traci sygnał ;/ :huh::blink:

i wypowiadam im umowe bo takiego szmelcu nie potrzebuje[/quote]
No umnie zapachu nie ma , ale cały czas gorąca N-ka , nawet po tygodniu na czuwaniu.
A najlepsze to że zasilacz jest na zewnątrz.Jak się spali to wina producenta.

PS. @gie Dobre Hehehe...

Edytowane przez darrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='luk1401' post='33421' date='07.01.2007, 14:02 ']Skąd wydobywa się smród?[/quote]
Czyli o to chodziło w haśle reklamowym - [i]n - włącz ciekawość[/i] :). Szukaj gdzie śmierdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...