Skocz do zawartości
FlipekPL

LE32N71B+ Odtwarzacz DVD-018 Manta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam telewizor LCD 32N71B i odtwarzacz DVD-018 Manta i chce jak najlepszym sposobem polaczyc go z LCD. Czy oplaca sie kupowac kabel komponentowy?W LCD mam wyjscie na kabel komponentowy i w odtwarzaczu tez czy takie polaczenie da najlepszy obraz, na razie mam polaczone zwyklym kablem RGB.
Chcialem jeszcze zapytac jak to jest z tym progresywnym skanowaniem, wiem ze kazdy telewizor LCD obsluguje progresywne skanowanie, w moim odtwarzaczu wchodze w Setup i mam tam zakladke polaczenie i takie opcje:

Interlace-yuv
tv-rgb
progressive
pc-vga
s-video

Czyli wynika z tego ze odtwarzacz rowniez obsluguje progresywne skanowanie i jezeli kupie komponent to bedzie to dzialac??? Czy sa jeszcze jakies inne wymagania np. czy film dvd musi byc jakos specjalnie nagrany aby umozliwial skanowanie progresywne, czy musi byc w 16:9, czy to wszystko nie ma znaczenia, a najwazniejszy jest sposob polaczenia?? Mam doswiadczenie jesli chodzi o podlaczanie PS2 i tam oprocz tego ze telewizor musi to obslugiwac, trzeba miec kabel komponent i wlaczona opcje w konsoli to jeszcze gra musi obslugiwac progresywne skanowanie, aby takie polaczenie cokolwiek dalo, czy w przypadku filmow dvd tez tak jest? Czy skanowanie progresywne podniesie jakosc obrazu w sposob zauwazalny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jakosc uzyskuje sie imho na euro z ustawionym rgb. Komponent (ale to moze byc wada mojego egz) daje gorszy obraz o dziwo. Z VGA nie wiem - nie probowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ein' post='33339' date='07.01.2007, 00:29 ']Najlepsza jakosc uzyskuje sie imho na euro z ustawionym rgb. Komponent (ale to moze byc wada mojego egz) daje gorszy obraz o dziwo. Z VGA nie wiem - nie probowalem.[/quote]



dziwne ze po RGB jest najlepszy obraz, komponent powinien byc lepszy moze twoj odtwarzacz nie obsluguje progresywnego skanowania, chociaz watpie. A jaki obraz jest jesli sie podlaczy kablem S-video??? Edytowane przez FlipekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...