Skocz do zawartości
Chase

Problem z odtwarzeniem filmów z USB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Ostatnio mam problem z odtwarzaniem filmów poprzez USB w TV Samsung UE40j6240.
Podczas odtwarzania pliki filmowe zawieszają się całkowicie (cały telewizor przestaje odpowiadać) bądź zacinają się podczas odtwarzania.(film nie odtwarza się płynnie)
Zrobiłem test krzyżowy - nie jest to wina nośników USB (sprawdzałem na kilku pendrive'ach oraz dyskach USB) na każdym występuje ten sam problem .
Nie jest to też wina samych plików filmowych, sprawdziłem ich wiele - niezależnie od formatu filmu (mp4, avi czy .mkv) problem jest ten sam. Co ciekawe, na drugim tv (Samsung 32H5000) te same pliki wideo odtwarzają się bez najmniejszych problemów.
A więc podejrzewam, że problem leży albo w oprogramowaniu tv albo samych wtykach usb.

Czy ktoś już spotkał się z tym problemem?

Telewizor jest na gwarancji, więc napisałem do pomocy technicznej Samsunga - odpisali, żeby zrestartować tv do ustawień fabrycznych a jak to nie pomoże to zgłosić się na infolinię w celu umówienia usługi zarządzania zdalnego. Przywrócenie fabrycznych ustawień niestety nie pomogło.
Czy mógłby ktoś proszę mi napisać czy to jest dobra droga postępowania - usługa zarządzania zdalnego? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z diagnozą tv poprzez internet? Czy może reklamować tv w inny sposób? Nie wiem czy w ten sposób są w stanie stwierdzić co jest przyczyną...

Z góry dziękuje za wszelką pomoc,
Pozdrawiam,

PS: Posiadam najnowszą dostępną wersję oprogramowania. (1490)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...