Skocz do zawartości
baranskia

Dobry sklep RTV - POLECEAM innym poszukiwaczom sprzętu HD, bo...

Rekomendowane odpowiedzi

[Ufam, że to będzie topik trafiony w potrzeby forumowiczów] B)

Jak na razie ja sam mam tylko jedno dobre doświadczenie w tej materii, ale tak jak wszyscy i ja liczę na Ciebie i na Twój opis :(

Zaczynaj śmiało i podaj kolejno:

1. nazwę i lokalizację "Twojego" sklepu,
2. datę rozpoczęcia i datę finalizacji transakcji (wystarczy podać msc i rok),
3. nazwę towaru, jego cenę w chwili zakupu i ocenę stopnia zadowolenia z jego posiadania w skali 1-10 [gdzie 1 = ;):) żałuję zakupu, a 10 = :) genialny zakup],
4. [u]KRÓTKIE[/u] , tzn. jedno-dwuzdaniowe uzasadnienie wpisu [typu: polecam ten sklep, gdyż... PODAJ KONKRETY ].

[i]Mam nadzieję, że zebrany tutaj materiał naprawdę pomoże uzytkownikom naszego forum w szczęśliwym wyborze właściwego miejsca zakupu i jednocześnie spowoduje wzrost jakości obsługi we wszystkich sklepach RTV w Polsce (z naciskiem na e-sklepy!).
Ponadto mam pomysł, aby docelowo wątek ten został opracowany przez P.T. szacownych moderatorów w formie bardziej praktycznej i przejrzystej, np. tabelarycznej...[/i]

UWAGA: żadnego spamu, proszę!

[i]Pozdrawiam noworocznie i bardzo Cię zachęcam do mądrych i rzetelnych wpisów.[/i]
[u]Dzięk-You bardzo![/u] B)
baranskia
___________
Mój I godny polecenia sklep RTV:

1. Hipermarket Auchan-Białystok, dział RTV - ul. Produkcyjna 84. 15-680 Białystok ;
2. 10.11.2006 r.;
3. LG 42PC1RR (ten z DVR i z 80GB HDD) naprawdę w cenie 5.700,- PLN w tym dostawa za 00,- PLN;
[b]4. POLECAM, bo: a) dali na 20 rat PRAWDZIWE ZERO PROCENT (bez problemu: na dowód osobisty i od ręki); B) b)dostarczyli towar do domu W PIONIE i GRATIS!![/b]
5. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: [b]jestem bardzo zadowolony więc POLECAM :D _baranskia@o2.pl_[/b] i jeszcze link:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?act=Search&nav=au&CODE=show&searchid=201ec354d87fe3e051fb3a2cbe8ce6eb&search_in=posts&result_type=posts"]http://hdtvpolska.com/index.php?act=Search...sult_type=posts[/url]

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. max24 www.max24.pl , ul. Szeroka 4 67-100 Nowa Sól
2. 12.2006
3. Sony KDL-40W2000 za 9280zł dostawa 0zł bo mieszcze sie w terenie gdzie dostawa za darmo
4. Polecam bo naprawde niskie ceny i ostatnio jest promocja na tv i dostwa za darmo. WEJDĄ I ZAMONTUJĄ!!! gdziekolwiek byś nie mieszkał jak bierzesz na raty to nawet nie musisz nigdzie jezdzic wszystko zalatwisz jak do ciebie przyjadą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. RTV MIX AGD - [url="http://zadowolenie.pl/"]http://zadowolenie.pl/[/url]
2. styczen 2007,
3. Panasonic TH-42PV60EH, cena 4839,00 zadowolenia: 10
4. TV zamowiony w poniedzialek, w czwartek mialem go na miejscu (sprzet bralem na raty wiec trzeba wziac pod uwage czas zalatwienia kredytu), raty w Zaglu (1% miesiecznie) - naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się co nieco zmieniło na forum, poprzednio takie tematy były zamykane. :)

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1951&hl=max24"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1951&hl=max24[/url]

Pozdrawiam


Dodano 14-01-2007

@baranskia

Tak żeby nie spamować - [b]baranskia[/b] to było stwierdzenie faktu nic ponadto, a nie zaczepka no i bardziej do modów niż Ciebie twórcy tego postu.
Też miałem swoje uwagi co do sklepu, a co do tematu to mocno popieram. Wiadomo w polecanych sklepach "mogą być plusy dodatnie i ujemne" a w odradzanych "minusy ujemne i dodatnie" (też znany wieszcz) :-)

Peace

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Veyron' post='32562' date='03.01.2007, 00:22 ']1. max24 www.max24.pl , ul. Szeroka 4 67-100 Nowa Sól
2. 12.2006
3. Sony KDL-40W2000 za 9280zł dostawa 0zł bo mieszcze sie w terenie gdzie dostawa za darmo
4. Polecam bo naprawde niskie ceny i ostatnio jest promocja na tv i dostwa za darmo. WEJDĄ I ZAMONTUJĄ!!! gdziekolwiek byś nie mieszkał jak bierzesz na raty to nawet nie musisz nigdzie jezdzic wszystko zalatwisz jak do ciebie przyjadą[/quote]

1. Jak wyzej, tylko max24 z Nowej Soli - sklep internetowy godny polecenia
2. 04.12.2006
3. SHARP LC 46 XD1E za Plz 12,799 plus koszty dostawy 135.- bo zakup na karte kredytowa
i dostawa do Szczecina. Realizacja po 4-ech dniach, zatem w dniu 8/12/06 ok 23:30
4. Polecam, choc moze nie była to cena najnizsza, ale porownywalna z zakupem w sklepach
internetowych w Niemczech. Poza tym wyboru dokonano z uwagi na zaufanie do sklepu,
kompetencje pracownikow sprzedazy, montaz i instalacje dokonaną u mnie w domu przez
dostawcę/kierowcę firmowego, a także ofertę okablowania posiadaną przez kierowcę na
w cenach bardzo korzystnych. W sumie jestem bardzo zadowolony. Satysfakcja na 10.
Chyba będę u nich nadal kupował. Szkoda, że nie ma takiego sklepu w Szczecinie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apatch' post='34399' date='12.01.2007, 06:28 ']Widzę że się co nieco zmieniło na forum, poprzednio takie tematy były zamykane. :_bezradny:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1951&hl=max24"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=1951&hl=max24[/url]

Pozdrawiam[/quote]

???
No, nie wiem, nie wiem...
[chwyt retoryczny typu: - A... skoro tak, to Ci nie powiem Michałku, że KETLING CHORY - - - zgadnijcież skąd ten przykład :hura: ] Bo TAM, wcześniej, to topic (wg mnie :P rzeczywiście zamienił się jednak w KRYPTO-REKLAMĘ jednego sprzedawcy, ale...
TUTAJ ma to być wątek BARDZIEJ PRAKTYCZNO-UŻYTECZNY i KONKRETNIEJSZY - bez peanów na cześć takiej czy innej firmy a jedynie o konkretnym sklepie danej sieci w konkretnym miejscu i czasie (MASZ SZANSĘ NAPISAĆ O TYM SAMYM SKLEPIE I ŹLE I DOBRZE JEŚLI MASZ KU TEMU POWODY - najcenniejsze będą autentyczne doświadczenia pojedynczego klienta ZA KAŻDYM RAZEM JEDNOSTKOWE i INDYWIDUALNE ! :_bezradny:
Rozumiesz: TUTAJ NIE MUSISZ a nawet NIE POWINIENEŚ być wiernym fanem-wyznawcą tego czy innego sprzedawcy ani też jego zatwardziałym wrogiem... A JEDYNIE OBIEKTYWNYM ŚWIADKIEM, takim KONKRETNYM PRZYKŁADEM/LATARNIĄ DLA INNYCH Z_A_I_N_T_E_R_E_S_O_W_A_N_Y_CH___FORUMOWICZÓW.
NIECH ONI SIĘ DOWIEDZĄ O TWOICH PRZYGODACH PRZED A NIE PO FAKCIE ZAKUPU.
I to byłoby chyba tyle.
Dzięki Ci za komen, pozdrawiam Wszystkich i nawołuję do trzymania się wyznaczonego we wstępie schematu [a może ktoś z was ma jakiś pomysł NATO jak tu coś ulepszyć... chętnie zmodernizujeMY co-nie-co...].
NTNR!

:hura:
Adam B.

PS:
I bardzo proszę nie spamować... tak jak ja w tym poście :hura: bo wywołany do tablicy przez kol. 'apatch' [aluzja na przyszłość]

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Rtv Centrum Opole ul Ozimska 15 [url="http://www.rtvcentrum.com.pl"]http://www.rtvcentrum.com.pl[/url]
2.10.2006
3.Samsung LE32R71W 3569zl ocena 10
4.Zamówienie do godz.13.00 -następnego dnia o godz.12.00 LCD stał już w moim pokoju(Łódź) dobry kontakt możliwoś kupna na raty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. www.rtvmedia.pl
2. Samsung LE23R71B 2079zł z kurierem
3. Samsung LE46F71B cena po negocjacji.
4. Praktycznie w ciągu dwóch dni miałem telewizory u siebie ( były to oddzielne zakupy)

Kupiłem jeszcze Sharpa 37XD1E ale na allegro, nie wiem czy mogę tu podać nicka sprzedawcy (sklep), kupiony w grudniu za 6999zł z kurierem gratis i polską gwarancją.

1. www.arcanvision.com
2. Denon DVD 1930 1210zł z gwarancją sklepu
3. dostawa kurierem następnego dnia

Obsługę klienta we wszystkich sklepach oceniam na bardzo dobrą (wyjątek to rtvmedia kiedy źle zaadresowali i wysłali za pobraniem tv zapłacony przelewem :), ale chyba był to wypadek przy pracy

Edytowane przez Jimthree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. AVParter - Warszawa (Rydygiera 12)
2. wrzesień 2007
3. Sharp 46XD1E, 6700 z PL-gwarancją
4. uczciwość, elastyczność, kompleksowość, szczerość i do tego miła obsługa.. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.audiovideo.com.pl
luty 2008
Miał byc Sharp 32RD2, ale skończyło sie na Panasonic 32LX700P
sklepik polecam, fachowo, porady, szybko, targi - byłem w szoku jak telewizor kurier wnosił do domu po 2-óch dniach

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że po wielu dyskusjach w gronie moderatorów, doszliśmy do wniosku, że niebawem wprowadzimy nowy regulamin, przystający do dzisiejszej rzeczywistości naszego forum. Unormujemy tam wiele kontrowersyjnych spraw, także kwestię takich tematów "pochwalno-ganiących", zważywszy że są one później przedmiotem kontrowersji, możliwych niejednoznaczności intencji piszących posty, a w konsekwencji mogą prowadzić do niepotrzebnych kłótni między forumowiczami.

W przyszłości nie będziemy więc umieszczać takich wątków na naszym forum i odpowiedni zapis znajdzie się też w regulaminie, tym samym nie będziemy robić konkurencji dedykowanym temu celowi portalom, typu Ceneo czy Skąpiec.

Formalnie jeszcze na dziś regulamin nie zabrania tego typu wątków, ale już dziś prosimy o powstrzymywanie się od pisania takich postów. Jeśli ktoś chce wyrazić opinię na temat jakiegokolwiek sklepu prosimy robić to na portalach do tego dedykowanych.

Dziękujemy za zrozumienie.

EDIT

Jeśli ktoś koniecznie chciałby zabrać głos w tej sprawie (przyszłego regulaminu), to proszę to zrobić w dziale technicznym forum, a nie w tym wątku.
Wszelkie opinie i sugestie oczywiście weźmiemy pod uwagę. Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. www.pipro.de
2. kupiony 23.11.2008 r., dotarł 3.12.2008 r.
3. projektor HC5500 za 1490 Euro
4. ogromny plus za to, że gdy okazało się, iż projektor nie spełnia moich oczekiwań mogłem go zwrócić bez problemu, wątpię aby jakiś sklep w Polsce tak zrobił.



Warn: (0%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. max24 www.max24.pl , ul. Szeroka 4 67-100 Nowa Sól

2. 12.2006

3. Sony KDL-40W2000 za 9280zł dostawa 0zł bo mieszcze sie w terenie gdzie dostawa za darmo

4. Polecam bo naprawde niskie ceny i ostatnio jest promocja na tv i dostwa za darmo. WEJDĄ I ZAMONTUJĄ!!! gdziekolwiek byś nie mieszkał jak bierzesz na raty to nawet nie musisz nigdzie jezdzic wszystko zalatwisz jak do ciebie przyjadą

Odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa posprzedażowa - tragiczna. Kino domowe jest u nich już 3 miesiące. Po 1,5 mies. odesłali mi dalej zepsute. Nie zwracają pieniędzy choć według prawa konsumenckiego powinni. Tragedia !!! Lepiej dopłacis te 200 - 300 zł więcej i kupić towar w wiarygodnym sklepie, gdzie z ewentualnym zwrotem nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa posprzedażowa - tragiczna. Kino domowe jest u nich już 3 miesiące.

Max24 się wysypał - kto ma cos u nich w reklamacji lub jest w trakcie kupowania ( wpłacił pieniądze ) może mieć kłopot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...