Skocz do zawartości
nambuz

Tv minimum 55' w przedziale 3500 do maks 4500

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam jak w temacie , chciałem się dowiedzieć jaki tv w takim przedziale cenowym byśćie polecili. Chciałbym żeby miał przynajmniej 55 cali, interesuję mnie głównie obraz , nie chce 3D czy jakichś specjanych dodatków, interesuję mnie tylko dobry obraz. Oglądam głównie filmy i seriale, ale też często mecze piłki nożnej. TV będzie oddalony od siedzenia jakieś 2,5 do 3 metrów. Głównie bedą go oglądać dwie osoby ale w czasie meczu nie wykluczam więcej. Głównie siedzimy na wprost tv , ewentualnie kąty nie są duże. Pomieszczenie ma dł. 4m, szerokość 4m , telewizor będzie stał półce na srodku ściany, nie wisiał. Słońce w czasie dnia będzie padać przez krótki okres od lewej strony. Do tv będzie podłączony dekoder nc+ czyli obraz hd, na 4k nie ma co w sumie liczyć ewentualnie netflix . Głośniki w tv nie są ważne będzie do niego podpięty amplituner. Jeśli chodzi o internet to nie używam przeglądarek , wole komputer, czasami będzie na pewno odpalony tvn player. TV będzie bardzo często używany , więc przydałoby się jak najmniejsze zużycie energi :P. Do TV na pewno będzie podpięty komputer na stałe, oglądanie filmów z komputera itp. Jeśli chodzi o firme to nie mam problemów z jakąkolwiek firma nawet z chińczykami. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

Edytowane przez nambuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widze że brak jakiejkolwiek odpowiedzi, dodam że obecnie mam TCL u55s7906 , i ciekawi mnie czy w tych pieniądzach kupie coś z lepszym obrazem czy nie ma szans. Co ewentualnie możecie powiedzieć o Samsungu UE55KU6640.

 

Edytowane przez nambuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...