Skocz do zawartości
MasterBialy

Samsung 55ku6000

Rekomendowane odpowiedzi

55KU6400 też kosztuje 3,5tys a to lepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no niestety u mnie w media markt stoi po 3999zł :P
Ja wiem, że w necie  stoi po 3450zł, ale wtedy już kupiłbym sobie tego 6100 za 2900zł, bo 500zł piechota nie chodzi jednak, ale raty przez neta nie są tak korzystne jak te które dostanę u mnie w media markt :)

Edytowane przez MasterBialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo raczej  tak: jeśli miałbym na sklepie jakimkolwiek sklepie stacjonarnym ku6400 w cenie 3500zł to  bym go brał, ale jakoś nie chcę załatwiać rat przez  internet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano taki ze u mnie na sklepie bede mial raty na 0% bez ubezpieczen itd. A nie usmiecha mi si doplacac cos ponad macymalny budzet 3500zl.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o samym zakrzywieniu ekranu? :)
Pytam raczej pod kątem  tego czy nie przeszkadza to  w oglądaniu TV czy graniu  na konsoli, siedzę na przeciw TV w odległości 2,5m.
Czy nie będę odczuwał jakiegoś dyskomfortu  podczas korzystania z takiego TV? :)

Pytam, bo inaczej jest oglądać TV na ekspo u mnie w sklepie, a inaczej mieć go w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak byłem w Auchan to stały obok siebie Samsung 55ku6100, Samsung 65ku6000 i Sony 55x900c więc sobie oglądałem pod różnym kątem. Sony miał ips więc obraz był elegancki z każdego miejsca, 65ku6000 napewno ma va bo pod kątem mocno spadał kontrast i degradowały się kolory a w 55ku6100 nie doszedłem jaka jest matryca bo w świetle sklepowym patrząc pod dużym kątem z tv zrobiło się lustro i mogłem oglądać w nim towar z półek na przeciwko. Więc mimo wszystko polecał bym coś płaskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 6100 na 1000% ma va :)

tez bralbym plaski ale no niema nic w ludzkich pieniadzach w moim sklepie... troche masakra :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj w sklepach internetowych, niektóre też mają raty "0%". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz co znaczy 0%? :P

raty 0 ale obowiazkowe jest ubezpieczenie kredytu :P

wtedy wychodzi nawet wiecej co w stacjonarnych :)

a u siebie mam calkowite 0% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wszędzie jest "obowiązkowe" ubezpieczenie, wiem co piszę i czytam co oczekujesz. ;)

Ole Ole czy Euro , tez możesz kupić na raty przez internet i bez ubezpieczenia, do którego nikt nie ma prawa  Cię zmusić ;)

Edytowane przez artomoher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są chwilowki na 0% albo "zupełnie za darmo" reklamowane w tv, a tam na koncu , małym, tycim druczkiem RRSO 380% :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, żeby 380%, są też ponad 1000%. Ot lichwa 100%. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale zauwaz, ze te oprocentowane na 380% to są te "zupełnie za darmo" , więc te na 1000% to pewnie sa na zwykłej stopie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też za darmo, tylko tu chodzi o darmową 0% kwotę opłaty uruchomieniowej. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc takie 0% abym za tv kosztujacy 3500zl zaplacil przez 30 rat dokladnie 3500zl jakby ktos nie ogarniał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiemy, masz takie w Euro, Saturn itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie u siebie w media markt tez ale nie mamy tego samsunga na matrycy va :)

media expert na ku6072 ake kij wi co to za matryca ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech kierownik czy jaki inny menago odpowiedzialny zamowi i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 55 nie jest dostepna dla media markt :)

http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/125727-philips-55pus6561-test-hdr-schodzi-pod-strzechy.html

a taki philips? Kiki sie nad nim spuszcza ze hoho :P

 

inputlag wyzszy matryca ips ale czern niby super ekstra

http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/125727-philips-55pus6561-test-hdr-schodzi-pod-strzechy.html

a taki philips? Kiki sie nad nim spuszcza ze hoho :P

 

inputlag wyzszy matryca ips ale czern niby super ekstra

 

coz... cena tez grubo ponad budzet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips to jest bardzo, bardzo przeciętny TV żeby nie napisać mocniej, a kiki to wprost - bajkopisarz i tyle. Szkoda nawet czytać te jego teksty, choć czasami są śmieszne (tak głupie). A co do czerni - 99% Philipsow na IPS ma czerń ok. 0,12 - 0,15 cd/m2 , VA obecnie robione maja zazwyczaj 0,02-0,03 cd/m2. Jeden kolega kiedyś miał IPS i było cos nie tak, polecilismy mu TV na VA (wyjatko mocny) napisał, ze po przesiadce ma wrazenie, ze teraz ma oleda! 

PS. A warto dodać, ze po ciemnku czerń VA idealna też bynajmniej nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na innym forum sprzedawca jakiś tam bardzo przekonuje mnie co do za[beeep]istości tego philipsa... że super itd i czerń jest piękna i 120Hz i kosztuje  często koło 3600zł.
Podobno ma lepszą czerń niż taki ks7000 (wg niego). Super ekstra no cuda na kiju... ambilight to fajna opcja :)
A  samsung się  psuje  cały czas. A ekipa HDTV  to propaganda samsungowska, a jeśli na necie samsung zbiera dobre opinie to dlatego ,ze w  2016 roku samsung zapłacił gruby  hajs za pozytywne opinie o nich.  I wracając do matrycy wg niego czerń to ona ma lepszą niż ta w VA.
A jak czytam test modelu 49  calowego  tu na forum to jest zupełnie odwrotnie.
No i komu tu wierzyć :P

Idę w sobotę ogarnać jeszcze matrycę w 55ku6072 w euro rtv agd i pomyślę co  tu kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPS mają niski kontrast i przez to gorszą czerń od VA. Philips akurat może to dość dobrze maskować przez ambilighta, ale kiedy wyłączysz światełka z tyłu tv to na bank będzie miał gorsze czernie od VA Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...