Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję telewizora 65 cali
Najlepiej z Androidem ze względu na Kodi (używam na PC i sobie chwalę), więc dostęp do internetu jest konieczny (WiFi direct)
Najlepiej LED oraz 4K
Max 10000zł
Więcej na razie nie podaję, bo jeżeli chodzi o TV to jestem zielony :)

Dzięki za propozycje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze względu na Android zbyt duzego wyboru nie masz. Praktycznie tylko SONY.

A nie lepiej sobie dokupić NVidia Shield, na którym wszystko śmiga? Albo inne pudełeczko z Androidem na SoC Amlogic S905X za ok. 200 zł? I wtedy "dowolny" telewizor? A może dozbierać i LG B6 ;) ?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym raczej wszystko "w komplecie"

Sony KD65XD8505
SONY KD-65X8505C
SONY KD-65XD8577

Nad tymi się zastanawiam

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też mam taki dylemat, dlatego też podepnę się pod temat:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3~m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost, nie sa ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ?  z boku :P, to nie jest ważne bo oglądamy głównie w nocy
7. Jaki masz obecnie telewizor ?  Stary LG 42 & 37  
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ?  Dobrą jakość obrazu oraz czerń. Ztym że obraz nie musi być w 100% naturalny, może być podbity jak to jest W Samsungach. 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD & 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Komputer, kablówka, NvidiaShield (jeżeli tv nie bedzie posiadal dobrych multimediów)
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?  2-3 h max. 
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ?  MATOWY
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, discovery, planete, tego typu programy 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jeżeli będzie to wygodne i w miarę szybkie to TAK
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  Tak, sporadycznie. 
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości?  65
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Że się często nowe psują  
19. Preferencje co do marki ? BRAK
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ?  NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?  10000

W skrócie najważniejsze czego szukam to:
Jakiegoś matowego (lustro panasonic odpada) telewizora 65' z dobrą czernią. Będziemy oglądać głównie materiał FULL HD/4K z Netflix oraz NAS.
Najważniejszym priorytetem jest dla mnie jakość wyświetlanego obrazu, fajnie jakby TV miał wgrany OS który jest jeszcze wspierany. 
Ale to nie jest najważniejsze, jakby co to kupie sobie Nvidia shield lub podobne  


Wstępnie zastanawiam się nad:

PHILIPS 65PUS6521
SAMSUNG KS8000 (Przedtem myślałem nad KS7000 ale przeraziła mnie ilość negatywnych opinii... czy z KS8000 jest lepiej jeżeli chodzi o standard wykonania?) 
PHILIPS 65PUS7601

Co wybrać ? :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem posiadaczem TX65DX900 - fakt matryca jest lustrzana (mi nie przeszkadza) ale za to jakością obrazu jestem mile zaskoczony. Jest po prostu piękny. OS działa mega płynnie- jest przy tym banalny w obsłudze. Ceny dx900 idą powolutku w dół, więc jeśli lustro zamiast matu jest do przeskoczenia śmiało polecam. W sklepie porównywałem z Sony 65XD9305 oraz LG OLED 55B6J i ogólnie panas wymiata ! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupiłeś tego DX900 w 65" poniżej 10.000 zł?

Pytam bo taki jest temat wątki i dodatkowe pytanie z postu cps86.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopisałem, że trzeba troszkę naciągnąć budżet bądź zdecydować się na wersję 58 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...