Skocz do zawartości
cioq

Jaki macie Nbox?

Jaki masz NBOX??  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nbox

    • NBox
      38
    • NBox Recorder
      37


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie Nbox w domu. Zrobilem ankiete i zobaczymy jaki i ile osob z forum ma Nbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Jacusmars' post='31993' date='30.12.2006, 12:38 ']ja mam nboxa recordea po udanej i sybkiej wymianie 18 grudnia :lol: recorder jest super[/quote]


A jak sprawuja sie wam rekordery, bo moj strasznie halasuje, wpada caly w wibracje, dysk byczy a gorna pokrywa wpada w drgania powodujac glosne brzeczenie. Czy to jakas wada. Tego nie da sie wytrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj stoi na wiezy.W nocy moge spac.Dysko chodzi cichutko.Dekoder nie wpaa w drgania.Jak sie załączy wiatraczek to w tedy slychac go ale jak sie wylaczy to znow jest cichutko.Głosniej juz chodzi mi lodówka niz recorder.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj bardzo cichutko chodzi. Trzeba ucho podstawic do Nbox Recorder zeby cos uslyszec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NBoxa i dodatkowo chciałem zamówić Recordera do drugiego pokoju, ale póki nie zrobią korzystniejszej oferty Multiroom się nie skuszę. Polecam poczekać bo po co kilkukrotnie zmieniać umowy, a granie w rosyjską ruletkę "czy będzie hałasować czy nie" też za bardzo mi nie odpowiada.

spokój wodza :rolleyes:
apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rekorder i buczy (glosniej niz lodowka :rolleyes: ). Stoi w szafce z innym sprzetem (ale nie w sypialni) i gdy cos ogladam to go nie slysze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cioq' post='31925' date='29.12.2006, 22:31 ']Jaki macie Nbox w domu. Zrobilem ankiete i zobaczymy jaki i ile osob z forum ma Nbox.[/quote]

Wczoraj zainstalowałem nbox recorder. Poza kłopotami z ustawieniem anteny (musiałem wyrzucić starą od cyfry i analogu) jest OK. Możliwości recordera zaskoczyły mnie (zwłaszcza cofanie akcji w każdej chwili). Głośność dysku do przyjęcia. Zdumiewa mnie tylko, że to ustrojstwo chodzi cały czas (w stanby też !!). Czy to normalne?

Pozdrawiam wszystkich rozwodników z cyfrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N-box i N-box Recorder.
Oba działają bez zarzutu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musi chodzic caly czas nawet jak jest uspiony bo sciga filmy na VOD jak Ci scignie komplet VOD na styczen to sie później wylaczy dysk po 1h od "uspienia dekodera"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...