Skocz do zawartości
Dominux

Fronty do Onkyo TX-NR636

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono, licząc na waszą pomoc:)

Posiadam ampli jak w temacie i chciałbym dobrać do niego fronty. Pomieszczenie w którym bedę używał tego zestawu ma 16m2(4x4). Domyślnie ma to być zestaw 7.1, ale narazie tylko przody chcę zakupić. Cel to głównie filmy w kinie domowym, czasem muzyka, ale nie jestem audiofilem;).  Kwota jaką chcę przeznaczyć to w przeliczeniu ok 2000zł. Mieszkam w UK i tu będę te kolumny kupował;)

Troche sobie poczytałem i mam pewne typy:

MELODIKA BL 30   - niestety ciężko dostać w UK
MONITOR AUDIO REFERENCE MR 4  - ok 300£
JAMO S628 - ciężko dostać w UK
Tannoy Eclipse 3 - ok266£
JBL ARENA 180 - ciężko dostać w UK
KLIPSCH R-28F - czy warto dołożyć do tych kolumn? Tutaj są po 459£. Dodam, że bardzo mi się podobają.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to do domu "zaprosilbym" tannoy'e i jbl'e te klipsch'e.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dominux napisał:

Witam szanowne grono, licząc na waszą pomoc:)

Posiadam ampli jak w temacie i chciałbym dobrać do niego fronty. Pomieszczenie w którym bedę używał tego zestawu ma 16m2(4x4). Domyślnie ma to być zestaw 7.1, ale narazie tylko przody chcę zakupić. Cel to głównie filmy w kinie domowym, czasem muzyka, ale nie jestem audiofilem;).  Kwota jaką chcę przeznaczyć to w przeliczeniu ok 2000zł. Mieszkam w UK i tu będę te kolumny kupował;)

Troche sobie poczytałem i mam pewne typy:

MELODIKA BL 30   - niestety ciężko dostać w UK
MONITOR AUDIO REFERENCE MR 4  - ok 300£
JAMO S628 - ciężko dostać w UK
Tannoy Eclipse 3 - ok266£
JBL ARENA 180 - ciężko dostać w UK
KLIPSCH R-28F - czy warto dołożyć do tych kolumn? Tutaj są po 459£. Dodam, że bardzo mi się podobają.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Może te??? http://www.ebay.co.uk/itm/PAIR-FLOOR-STANDING-SPEAKERS-KLIPSCH-RP-280F-RP-280-F-BRAND-NEW-WARRANTY-EBONY-/311697513710?hash=item48929e9cee:g:U94AAOSwLnBX2Fr0  Powiem krótko,  Onkyo kocha Klipsch i vicek z versą. ;) 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Xisiek napisał:

Z tego co napisałeś to do domu "zaprosilbym" tannoy'e i jbl'e te klipsch'e.

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście jestem również otwarty na inne propozycje;)

4 minuty temu, artomoher napisał:

Bardzo chętnie, jednak znacznie przekraczają mój budżet;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedna uwaga, aby ocenić głośniki one nie moga być "nówka śmigło", jeżeli są to muszą pograć pod wzmakiem przez jakieś min. 20-30h.

Edytowane przez Xisiek
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Klipsch żywiołowo zagra nawet z 40-watowym wzmacniaczem, fajnie są do rock'a i wysokie tony dadzą dużo informacji.  Jak możesz to podłącz gdzieś Onkyo i sam się przekonasz, nie wspominając o KD.   ;) 

@Xisiek Nawet i więcej czasu potrzeba, żeby nagle "ożyły". ;) 

Ten utworek ładnie sprawdza sprzęt. :D;) 

 

Edytowane przez artomoher
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie rozważam zakup KLIPSCH R-26F(dzięki Xisiek i artomoher za zabranie głosu w temacie).

Nie mam zamiaru za bardzo oszczędzać na frontach, jednak widząc ceny pozostałych elementów kina 7.1 firmy klipsch, to trochę mnie to przeraża:lol:

Poczekam jeszcze, może ktoś jeszcze potwierdzi, że KLIPSCH R-26F to dobry wybór w tej cenie, lub zaproponuje coś innego.

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...