Skocz do zawartości
kuzior

Ekran do Benq W1070

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po raz kolejny piszę na forum. Jestem już po zakupie projektora. Wybór padła na Benq W1070.

Projektor tylko do kina domowego. Teraz zablokowałem się na ekranie. Szukam już różnych opinii od kilku miesięcy.

Prawie zdecydowałem się na Kraftmann-a ale przez przypadek natrafiłem na posty w necie gdzie ludzie "zjechali" i firmę i produkty Kraftmann.

Wygląda na to, że pozostaje mi zwiększyć budżet do 2000-3000 zł.  Ekran tylko zwijany ręczny lub elektryczny bo nie mam miejsca na montaż stały.

Odległość od ekranu do projektora to ok. 4,5m. Jest to salon. Możliwe cąłowite zaciemnienie bo mam rolety zewnętrzne w domu - 100% światła.

Wychodzi mi wielkość jakieś 2,8-3,0m szerokości dla formatu 16:9.

 

Moje typy to z elektrycznych do 3000 zł :

Suprema Andromeda

Adeo Motorized Elegance/Prof

Kauber już chyba za drogi

 

Ewentualnie ręczne do 2000 zł :

Suprema Feniks

Adeo Elegance

Rzut.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wyskrobales troszkę więcej kasy kup ekran Adeo lub Kauber. Fakt że są to kosztowne ekrany ale wiesz co kupujesz. Ja mam zwijany Kauber z napinaczami ale to już spory wydatek i od dwóch lat zero problemów. Pamiętaj że im większa powierzchnia projekcyjna ekranu rozwijanego tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia efektu zwijania się ekranu do środka po bokach. Dlatego przy szerokościach ok.3m i wzwyż zaleca się już napinacze.. :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maxkorzen napisał:

Zamiast napinaczy u mnie wiszą ciężarki po 2 kg na stronę :)

Czy możesz wstawić zdjęcie jak to pomocowales i jak wygląda ? Ew. prześlij na priv. Ostatecznie kupiłem Kraftmann. Może kiedyś zmienię na inny ? Ma niestety tendencje do zwijania na bocznych czarnych pasach ale to 300 cm. Bylem przygotowany.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...