Skocz do zawartości
patisor

zakup tunera Topfield TF7700-HSCI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rozwazam zakup tego tunera(Topfield TF7700-HSCI ) dla cyfry+ ale mam wątpliwości co bedzie z odbiorem.Pytałem po sklepach (tarnów małopolska)i nie posiadają jeszcze w sprzedazy modułów Cam c+ HD.Czy jest mozliwość aby zastosować inny moduł???szkoda by było utopic tyle kasy za tuner.Jestem abonentem C+ ale zależalo by mi żeby nie podpisywać już dodatkowych umow a co sie z tym wiąże dodatkowych opłat za abonament.Proszę o poradę co i jak można wymyśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='patisor' post='31646' date='28.12.2006, 11:20 ']Witam wszystkich rozwazam zakup tego tunera(Topfield TF7700-HSCI ) dla cyfry+ ale mam wątpliwości co bedzie z odbiorem.Pytałem po sklepach (tarnów małopolska)i nie posiadają jeszcze w sprzedazy modułów Cam c+ HD.Czy jest mozliwość aby zastosować inny moduł???szkoda by było utopic tyle kasy za tuner.Jestem abonentem C+ ale zależalo by mi żeby nie podpisywać już dodatkowych umow a co sie z tym wiąże dodatkowych opłat za abonament.Proszę o poradę co i jak można wymyśleć :)[/quote]
cze! moduł aston bedzie wspópracował z kartą cyfry ale jesli chcesz odbierać c+hd to bez podpisania
aneksu się nie obędzie. podpisując aneks bedziesz odbierał hd do czerwca 2007 za darmo a potem 15zł miesięcznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='patisor' post='31646' date='28.12.2006, 11:20 ']Witam wszystkich rozwazam zakup tego tunera(Topfield TF7700-HSCI ) dla cyfry+ ale mam wątpliwości co bedzie z odbiorem.Pytałem po sklepach (tarnów małopolska)i nie posiadają jeszcze w sprzedazy modułów Cam c+ HD.Czy jest mozliwość aby zastosować inny moduł???szkoda by było utopic tyle kasy za tuner.Jestem abonentem C+ ale zależalo by mi żeby nie podpisywać już dodatkowych umow a co sie z tym wiąże dodatkowych opłat za abonament.Proszę o poradę co i jak można wymyśleć :rolleyes:[/quote]

Opcja HD w cyfrze jest niestety płatna. Jednak do końca czerwca opłaty nie obowiązują. Aby mieć aktywną opcję HD w cyfrze należy podpisać aneks do umowy. Co do modułów to lepiej kup ten od cyfry+ bo jest o połowę tańszy i będzie przez nią serwisowany. Moduły cyfry są w sprzedaży - ja osobiście używam ten moduł od tygodnia w Humaxsie. Jednak nie każdy z przedstawicieli cyfry ma te moduły w ofercie i o to zapytaj w BOKu. W aneksie do umowy jest napisane, że opłata wynosi 10 PLN na miesiąc

Edytowane przez lech55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='patisor' post='31646' date='28.12.2006, 11:20 ']Witam wszystkich rozwazam zakup tego tunera(Topfield TF7700-HSCI ) dla cyfry+ ale mam wątpliwości co bedzie z odbiorem.Pytałem po sklepach (tarnów małopolska)i nie posiadają jeszcze w sprzedazy modułów Cam c+ HD.Czy jest mozliwość aby zastosować inny moduł???szkoda by było utopic tyle kasy za tuner.Jestem abonentem C+ ale zależalo by mi żeby nie podpisywać już dodatkowych umow a co sie z tym wiąże dodatkowych opłat za abonament.Proszę o poradę co i jak można wymyśleć :rolleyes:[/quote]

Ja właśnie używam tunera Topfield TF7700HSCI z modułem Cyfry+HD (kupiony u dilera Cyfry+)
Sprzęt działa bez problemów.
Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bronas' post='31653' date='28.12.2006, 14:13 ']cze! moduł aston bedzie wspópracował z kartą cyfry ale jesli chcesz odbierać c+hd to bez podpisania
aneksu się nie obędzie. podpisując aneks bedziesz odbierał hd do czerwca 2007 za darmo a potem 15zł miesięcznie[/quote]

Nie pakujcie się w Astony !!!. SECA działa na ostatnim nie rozwalonym przez hackerów nano i zaraz może być dostępna w całosci w emu. Dlatego przypuszczalnie jeszcze w 2007 roku cyfra przejdzie na NAGRE lub jej nakładkę. Być moze po takim przejściu będa działac moduły cyfry+ ale napewno nie będą działac Astony. Dlatego cyfra+ ich nie ZALECA i nawet stara się juz je teraz troszkę prewencyjnie blokować. ŻADNYCH Astonów. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Topfielda z modułem cam Cyfry HD od tygodnia.

Działa ok.
Moduł HD kupiłem w punkcie CYfry. Warunkiem kupienia modułu jest oddanie tunera Cyfry (tego co miało się za 10 pln miesięcznie).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...