Jump to content
Sign in to follow this  
Minax

LG 55lf652v-za Rozmazany obraz na 2 planie podczas oglądania 3d

Recommended Posts

Witam, mam problem i nigdzie nie potrafię znaleźć odpowiedzi, może Wy mi pomożenie. Mianowicie zakupiłem tv lg 55lf652v-za z pasywnym 3d. Włączyłem film Avatar 3d z plyty bluray3d za PS4 podłączonym do TV przez HDMI Hight Speed. Niestety obraz na 2 planie jest jakby rozmazany. Na 1 planie postacie i wszystko inne wyglądają ładnie problem jest w tym co jest troszkę dalej za nimi. Mam też wrażenie, że efekt też nie jest jaki powinien bo nie robi tzw. efektu WOW ,a przecież to jest avatar dodam iż 3d jest włączone i oglądam w okularach żeby nie było niedomówień icon_smile.gif. Oglądałem na youtube jakiś filmik 3d sbs jak rybka pływała i to dopiero było wow - ryba była przed samą twarzą. W tv ustawienie odnośnie 3d to głębia 3d oraz punkt oglądania 3d. Bawiłem się tymi suwakami ale nie mogę tego wyregulować. Niedawno puszczałem z pendrive bajkę w sbs i efekty były fajne ale niestety też było dużo rzeczy troszkę rozmazanych,a to jednak drażni. Myślałem , że wina leży w tym ze film jest piracki ale jak widać na oryginalnym bluray jest to samo. Mam też płytę bluray "The best of 3d" - tutaj jest troszkę efektów ale rozmazanie też się pojawia. Ustawienia w tv mam na automatyczne, na użytkownika są tylko te 2 ustawienia o których mówiłem i nie mogę tego dobrze wyregulować. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów co zrobić. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem, że to nie jest wina sprzętu? Czy możesz mi polecić do obejrzenia coś w czym efekt jest na pewną fajny i zobaczę czy z moim 3d jest wszystko ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

oglądałem tę bajkę i efekty pop out faktycznie były fajne ale rozmazanie również było nawet na pierwszym planie żółwik mi się rozmazywał. Może to jest kwestia odległości od tv? Albo wysokości na której on stoi?


i jeszcze czy ktoś by mógłby powiedzieć jakie ma ustawienia u siebie? Chodzi mi o głębie i punkt widzenia 3d. Bo ja jak na razie jadę na automatycznych ustawieniach.

Edited by Minax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...