Skocz do zawartości
dariusz.s1985

Nowy TV 65" - pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gorąca prośba do doświadczonych forumowiczów o pomoc w wyborze LCD.

Interesuje mnie 65 cali (4K), pełna paleta barw oraz HDR - budżet to ok. 9000-10000 zł.

Na chwile obecną nastawiony jestem na Samsunga JS8500 - 65 cali jednak opinie są tak podzielone że ciężko wyciągnąć stosowne wnioski.

Na 100% nie zdecyduje się na tv z androidem tak więc Sony w głównej mierze odpada.

Pod lupa był LG65UH7707 jednak przez informacje na forach nie jestem przekonany czy to dobry wybór.

Pozdrawiam

Darek

Edytowane przez dariusz.s1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 55js8500

Pytaj co Cie interesuje

A fora no cóż kazdy ma swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalna ocena po jakimś czasie użytkowania ?

widzę ze z dostępnością 65" jest ciężko tak wiec szukam alternatywy gdyby okazało się że model jest nie osiągalny ...

TV głównie do filmów ale i dla dziecka do konsoli :)

z góry dzięki za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie telewizor ok. Z niczym nie ma problemu odpala prawie wszystko. U mnie clouding jest ale na poziomie dla mnie akceptowalnym a dla mojej żony niewidocznym. DSE brak i to mnie cieszy bo bałem sie pogietego ekranu i DSE. Ale gdybym mial być szczery to widzialem juz lepiej świecące panele z tym ze są one juz nie osiągalne. Obraz z h7000 zrobil na mnie większe wrazenie niz z js8500. Niby h7000 nie byl 4K nie miał kwantowych kropek ale.........nie umiem tego opisać ale h7000 zrobiło łał js8500 tylko delikatny uśmiech

Oczywiscie w miedzy czasie mialem kilka dni oleda 910 i tu bylo łał do sześcianu ale nie ma.co porównywać oleda do lcd bo to nie ma sensu

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie model LG 65UF950V - czy mogę prosić o opinie użytkowników - czy warto pokłonić się nad opisanym modelem czy skupić się na czymś zupełnie innym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...