Skocz do zawartości
marvid

Samsung 32" LCD LE32M71B

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung 32" LCD LE32M71B
32-calowy panoramiczny telewizor LCD z matrycą wysokiej rozdzielczości (1366x768) zapewnia obraz w ekskluzywnym formacie i szerokim kącie oglądania wynoszącym 178 stopni w pionie i poziomie. Dzięki cienkiej obudowie telewizor można ustawić nawet tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca. Został zaprojektowany tak, aby harmonizował z wystrojem domu i stylem życia. Imponujące wzornictwo, któremu towarzyszą zaawansowana technologia i praktyczne funkcje. Telewizory Samsung wyróżniają się połączeniem nowoczesnego wzornictwa i zaawansowane rozwiązań technicznych, dzięki którym jakość obrazu osiąga najwyższy poziom.

Model ten jest w pełni zgodny z technologią HDMI (High Definition Multimedia Interface) umożliwiającą jednoczesne przesyłanie danych audio i wideo między różnymi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak komputer PC, tuner satelitarny, odtwarzacz DVD, czy tuner telewizji cyfrowej. Interfejs ten obsługuje szyfrowanie danych HDCP (High−Bandwidth Digital Content Protection) służące do zabezpieczania nagrań cyfrowych przesyłanych do telewizora. Tym samym będzie kompatybilny z urządzeniami cyfrowymi, które pojawią się w przyszłości.

Cena: 4,625.00 zł czy warto bochyba juz sie zdecydowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czy ktos ma w ogole jakies pewne informacje na temat tych obnizek??? bo czekam i czekam i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o to samo co kolega powyzej ;)

Interesowalyby mnie wrazenia porownawczne wzgledem Tv N71. W czym M71 jest lepszy i na co sie to przeklada? Z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marvid' post='30946' date='22.12.2006, 21:05 ']Samsung 32" LCD LE32M71B
32-calowy panoramiczny telewizor LCD z matrycą wysokiej rozdzielczości (1366x768) zapewnia obraz w ekskluzywnym formacie i szerokim kącie oglądania wynoszącym 178 stopni w pionie i poziomie. Dzięki cienkiej obudowie telewizor można ustawić nawet tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca. Został zaprojektowany tak, aby harmonizował z wystrojem domu i stylem życia. Imponujące wzornictwo, któremu towarzyszą zaawansowana technologia i praktyczne funkcje. Telewizory Samsung wyróżniają się połączeniem nowoczesnego wzornictwa i zaawansowane rozwiązań technicznych, dzięki którym jakość obrazu osiąga najwyższy poziom.

Model ten jest w pełni zgodny z technologią HDMI (High Definition Multimedia Interface) umożliwiającą jednoczesne przesyłanie danych audio i wideo między różnymi urządzeniami cyfrowymi, takimi jak komputer PC, tuner satelitarny, odtwarzacz DVD, czy tuner telewizji cyfrowej. Interfejs ten obsługuje szyfrowanie danych HDCP (High−Bandwidth Digital Content Protection) służące do zabezpieczania nagrań cyfrowych przesyłanych do telewizora. Tym samym będzie kompatybilny z urządzeniami cyfrowymi, które pojawią się w przyszłości.

Cena: 4,625.00 zł czy warto bochyba juz sie zdecydowałem[/quote]


Swoją drogą specjaliści od marketingu to mistrzowie świata, "zapewnia obraz w EKSKLUZYWNYM formacie" do tego obraz mamy tylko w szerokim kącie, pewnie nigdzie indziej się go ustawić nie da ;) Do tego to wszystko harmonizuje się z naszym stylem życia... no absolutna rewelacja. Sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać. Nawet mój kot się uśmiał. Tekst jak żywcem z babelfisha wyjęty. Ciekawe kto im takie smuty wymyśla ;)

A żeby nie było tak totalnie offtop, to spadku ceny można oczekiwać jak się pojawią nowe modele, czyli pewnie w marcu zgodnie z zapowiedziami. Tylko czy nowe modele zapewnią nam tak ekskluzywny format i harmonię ze stylem życia, hmmm.., bo jeśli nie no to kicha :):)

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszujac po sieci i poszukujac innych informacji znalazlem taki oto post :

[quote]mało kto publikuje test M71....może z poniższych powodów?

tłumaczenie zlokalizowane w sieci reszta na hiforum.de:
cytat:
witam,

postanowiłem i ja coś napisać w temacie tego LCD-ka, jako że jestem żywotnie zainteresowany "wymuszonym" zakupem. Przymierzam się albo do LE-40M71B albo LE-40F71B albo LE-40R72B
Wydawało mi się, że pomimo gorszej rozdziałki M71B - 100Hz przemawia jednak za tą wersją. Po przeczytaniu jednak opinii 1-go właściciela w niemczech z hiforum.de ... mam ogromne wątpliwości !

Oto wybrane negatywy (tłumaczenie):
-------------------------------------
1) CZERŃ- w porównaniu do LE-40R72 niestety gorsza, i to wyraźnie !
2) SMOOTH MOTION- nie jest niestety hitem - prawdę mówiąc można z zrezygnować. Wprawdzie można wyłączyć, ale panel ma wówczas problemy typu szarpanie, brak ostrości i arefakty.
3) JAKOŚĆ OBRAZU - rzuca sięw oczy, że obraz pulsuje - czego nie ma w serii R. Bez dwóch zdań, obraz ma piękne kolory i dobry kontrast (bez Smooth Motion) jednak dla ruchomych ujęć i dynamicznych sytuacji panel wykazuje pewne słabości.
4) KONTRAST - rzeczywiście bardzo dobry - klasę lepszy od serii R7X
5) OSTROŚĆ - bez Smooth Motion, kiedy wyłączymy 100Hz, wyraźnie gorsza.
6) VGA - .. wyrażnie szarpie dla gier na Xbox360. Nie radzi sobie z szybkimi ruchami (np. Fight Night 3). Kiedy odwarzałem DVD, to kolory i kontrast były Top, jednak obraz szarpał, a pośrodku ekranu drgał. Przez VGA nie jest możliwy tryb SMD!
7) COMPONENT - XBox360 po nim jest ... :rolleyes: Połowiczne efekty dawał Smooth Motion, a bez niego to już ... katastrofa.
8) DŹWIĘK - wyraźnie lepszy od R72 !

WNIOSKI:
---------
Jestem bardzo rozczarowany. Obiecywałem sobie po nim więcej. Mam uczucie, że M71 cierpi na wiele "chorób dziecięcych", a więc daleko mu jeszcze do pełnej dojrzałości. Krótko pisząc, R72 robi lepsze wrażenie, szczególnie w przypadku jakości obrazu. Nie mogę uwierzyć, że po tak długim wyczekiwaniu Samsung wypuścił coś takiego na rynek. Sorry, ale taka jest prawda.

MOJE ZALECENIE:
-----------------
LE-40R7X spełni lepiej Wasze oczekiwania, i to nie tylko z powodu ceny !

ODE mnie:
----------
już M71B wyeliminowałem, to wiem.
Teraz muszę się zastanowić czy F71 czy może jednak R7X mimo mniejszej rozdziałki ? Jak zawsze problem "bólu głowy" :D ALe tego mogłem się spodziewać. Top samo było kiedy kupowałem swego czasu x3 LCD SP46L5H1X :bober:

koniec cytatu......[/quote]

Ktos kto ma stycznosc z tym TV moglby potwierdzic/zaprzeczyc temu info? Bylbym wdzieczny, gdyz tak na dobra sprawe bylem juz zdecydowany na ten TV, a ten post skutecznie mnie od zniechecil...


Dzieki z gory za wysilek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Trzcina' post='38793' date='13.02.2007, 10:07 ']Buszujac po sieci i poszukujac innych informacji znalazlem taki oto post :
Ktos kto ma stycznosc z tym TV moglby potwierdzic/zaprzeczyc temu info? Bylbym wdzieczny, gdyz tak na dobra sprawe bylem juz zdecydowany na ten TV, a ten post skutecznie mnie od zniechecil...
Dzieki z gory za wysilek :)[/quote]

qrde wiecie co szukam tv od grudnia i juz myslalem ze znalazlem ideal pod dvd i xboxa. zeby bylo smieszniej to go dzisiaj zamowilem. a tu nagle ktos wyskakuje z takim komentem. ludzie!!!!! niech ktos sie zlituje i ustosunkuje sie do tego posta. prosze. blagam nawet.
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='LCC' post='35201' date='17.01.2007, 12:04 ']I co z tą obniżką?[/quote]

no to chyba sie doczekalismy
[url="http://www.ceneo.pl/304209"]http://www.ceneo.pl/304209[/url]
:)
'moj' tv spadl okolo 800zl a ze juz mam dosc czekania wiec go zamowilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ukasz23' post='38941' date='14.02.2007, 19:27 ']no to chyba sie doczekalismy
[url="http://www.ceneo.pl/304209"]http://www.ceneo.pl/304209[/url]
:)
'moj' tv spadl okolo 800zl a ze juz mam dosc czekania wiec go zamowilem B)[/quote]

Ja mam Philipsa CRT 32 cale HD prepared ,a moj brat w pokoju obok wlasnie tego samsunga.Musze powiedziec ze ten samsung wypada blado w kazdym materiale jaki puszcze na obydwuch TV :) Jedynie obraz z kompa jest chyba sporo lepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś testował "M"kę? Czy występuje ten problem co powyżej? W EuroAGD oglądałem i nie zauważyłem powyższego problemu. Niestety sygnał to SD. Zastanawiam się, czy przy HD nastąpi taka zmiana? Chyba Samsung by nie wydawał czegoś, czego nie da się oglądać? Jak dla mnie TV okej i miałem zamiar go kupić. Macie już jakieś doświadczenia z tym modelem a najlepiej z 40M71b? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kojak_ct' post='39800' date='21.02.2007, 23:29 ']Czy ktoś testował "M"kę? Czy występuje ten problem co powyżej? W EuroAGD oglądałem i nie zauważyłem powyższego problemu. Niestety sygnał to SD. Zastanawiam się, czy przy HD nastąpi taka zmiana? Chyba Samsung by nie wydawał czegoś, czego nie da się oglądać? Jak dla mnie TV okej i miałem zamiar go kupić. Macie już jakieś doświadczenia z tym modelem a najlepiej z 40M71b? :|[/quote]

Z porównan w skepie to obraz ok, tylko jest toroszke nadpłynny (Widać podbijanie klatek n/s)
Ale zawsze można wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tej płynności zmieniłem typ z N na M. ;) Jeśli powyższa plotka (o rwaniu obrazu itp) nie potwierdzi się to moje poszukiwania dobiegły końca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kojak jak tylko będziesz go miał, daj znać też miałem go kupić tylko po tych postach mam mętlik w głowie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że do czasu zakupu ktoś skrobnie coś od siebie o tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, myślałem, że ten TV będzie jeszcze lepszy niz zachwalany M61B, a tu takie cos, hm ;/

Jezeli mialbym teraz kupowac to warto jeszcze "pakować" się w M61B ? czy lepiej dolozyc do jego następcy ? ale po poscie Trzciny to juz sam nie wiem ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aL1En' post='39959' date='23.02.2007, 18:36 ']Oj, oj, myślałem, że ten TV będzie jeszcze lepszy niz zachwalany M61B, a tu takie cos, hm ;/

Jezeli mialbym teraz kupowac to warto jeszcze "pakować" się w M61B ? czy lepiej dolozyc do jego następcy ? ale po poscie Trzciny to juz sam nie wiem ;x[/quote]


M61B dostało nagrode, i napewno jakośc jest udokumentowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...