Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z Was zakupił już rozszerzenie do Auro-3D?

Auro3D-Color-BK.jpg

Jesli tak to jakie efekty?

Z tego co wyczytałem w mojej konfiguracji głośników tj. 7.2.4 gdzie x.x.4 to głosniki górne przednie i głosniki górne tylne można stosować Auro-3D zarówno do ścieżek nagranych w tym systemie jak i do upmixów korzystając ze ścieżek DTS HD MA, DD THD i MChIn

http://manuals.marantz.com/AV7702MK2/NA/EN/GFNFSYwdnzswtk.php#OUCRMLuqidiqsq

Jak widzę na dzien dzisiejszy mogę zakupic upgrade przez stronę w USA za 199 USD lub przez stronę niemiecką czy brytyjską za 149 EUR. Przez polska niestety nie.

Lista tytułów nie jest zbyt imponująca: http://www.auro-3d.com/consumer/

Z filmów na BD jeden tytuł i troche muzyki.

918bR2DIFAL._SL1500_.jpg

91DIUTT2DcL._SL1500_.jpg

Nawet z polskimi napisami :).

https://www.amazon.co.uk/Pixels-Blu-ray-Region-Free-Sandler/dp/B00ZS1SXMI?ie=UTF8&keywords=pixels%20blu%20ray&qid=1449736230&ref_=sr_1_2&sr=8-2

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być pionierem :).

Upgrade Auro-3D dokonany. Więcej będzie na moim blogu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może zdecydowałbym się na taką aktualizację, która nie jest niestety tania - ok. 600 zł, mam konfigurację 9.1, ten głos boga - sufitowy na razie bym sobie darował - nie będę rozwalal sufitu, plus musiałbym zerezygnowac z drugiego suba. Przednie górne mam, teraz kwestia bocznych i tylnych, boczne mam pod sufitem - czyli pasuje, tylko kwestia tylnych, które mam ok 2 metry za bocznymi, z 20 cm wyżej od bocznych. Co doradzicie, czy w takiej kombinacji będzie to dobrze chodzić ? We wtorek z kumplem maluje sufit, może z tymi surrandami bym zrobił lekką przeróbkę. Na ścianach mam gniazda głośnikowe, to wystaczyłoby małe kucie, w razie potrzeby przesunięcia bocznych lub tylnych, czy boczne przesunąć na poziom tylnych, czy tylne na poziom bocznych, czy w Auro jest jakaś wymagana odległość od słuchacza ? Surrandy lepiej żeby  były za głową, czy też lepiej żeby były na równi z uszami ? Zerknijcie na ustawienie moich tyłów i przednich górnych. Ciekawe jak zwykłe filmy - nagrane w 5.1, 7.1 sprawują sie w Auro 3D ?Filmów w tym formacie mało, niestety Dolby Atmos u mnie odpada ze wzgledu na sufit.

20151015_134434.jpeg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...