Skocz do zawartości
Pszemo_San

SONY KDL 55W808C czy 55W805C???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! - nadeszła ta oto wielkopomna chwila!! - mój pierwszy post w życiu na jakimkolwiek forum!.. :P;)
Tak więc krótko i na temat: jak daj Boże ktoś odpiszę to rozwinę moje wątpliwości.. Który model lepszy?? W808C czy W805C - i jakie są różnice?? - jeśli dobrze wyczytałem to pierwszy 1000Hz a drugi 800 - jakieś inne?? jeśli nie to czy warto dopłacać 5 stów za większą ilość Hz?? - od wieków szukam dobrego TV do konsoli (Xbox360 obecnie - niebawem PS4 lub PS4K... :) ) i oglądania sportu z kablówki - piłka nożna!!! i wieczorne seanse przy filmach z dysku zewnętrznego:)
Czekam niecierpliwie na Waszą pomoc!! :) - podkreślam,że mam jeszcze sporo czasu do zakupu..ale miło by było jakby kogoś ten temat w miarę szybko zainteresował.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie różnią się niczym, bierz Samsunga, Sony to Android i więcej problemów niż korzyści

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś szczególnie model polecasz?? - np. 55H6400?? ;) - bo muszę przyznać,że chyba mnie przekonałeś zanim odpisałeś na mojego posta; p sporo się zastanawiałem - znowu trochę poczytałem m.in. ponad 100 stron pod testem tegoż modelu na tym forum i chyba jednak go wezmę - niebawem go idę sprawdzać w jednym z moich sklepów stacjonarnych za 2999pln - oby tylko mieli nówkę i z polskiej dystrybucji... Sony trochę mnie zniechęcił jak próbowałem podłączyć swoje dyski zewnętrzne i....... NIC!;p może akurat tak trafiałem ale jeszcze niepewny android i różnica cenowa co do H6400 i chyba jednak padnie na niego..dodatkowo pracownik sklepu jak zobaczył,że sprawdzam jak wygląda na tym modelu fifa na X zaproponował mi mały zakład - jak z nim wygram to dostaję rabatu 150 zł!!!!!:D:D a jak przegram kupuje jakiekolwiek akcesoria w wysokości 50 zł :):) także muszę trochę sobie przypomnieć stare zwody, założyć getry i powalczyć o cenę 2854 PLN!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...