Skocz do zawartości
lock

połączenie sprzętów nbox, TVLCD, kino domowe,

Rekomendowane odpowiedzi

sprzęt: PANASONIC LCD TX32LX 600 i kino domowe PANASONICSC HT 855 oraz rekorder "nki".
Podłączyłem wg wskazówek:
TV LCD do kina domowego przez HDMI do gniazda HDMI 2 + 2 kable AUDIO (w sklepie powiedzieli, że muszę mieć dodatkowe 2 chincze, ale po co - przecież HDMI przesyła i obraz i dzwięk???)
"n"kę do TV LCD przez HDMI do gniazda HDMI 1
kino do "n"ki - kabel optyczny
czy ta konfiguracja jest ok., czy jeszcze coś potrzeba
dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lock' post='30457' date='20.12.2006, 15:40 ']
sprzęt: PANASONIC LCD TX32LX 600 i kino domowe PANASONICSC HT 855 oraz rekorder "nki".
Podłączyłem wg wskazówek:
TV LCD do kina domowego przez HDMI do gniazda HDMI 2 + 2 kable AUDIO (w sklepie powiedzieli, że muszę mieć dodatkowe 2 chincze, ale po co - przecież HDMI przesyła i obraz i dzwięk???)
"n"kę do TV LCD przez HDMI do gniazda HDMI 1
kino do "n"ki - kabel optyczny
czy ta konfiguracja jest ok., czy jeszcze coś potrzeba
dzięki
[/quote]


Napisz czy gra ci dekoder N- ki po optyku do kina Panasonic i jak ci gra to napisz jak ci gra :) ( mam takie same )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='adamo_' post='30478' date='20.12.2006, 17:01 ']
Napisz czy gra ci dekoder N- ki po optyku do kina Panasonic i jak ci gra to napisz jak ci gra :unsure: ( mam takie same )
[/quote]

gra mi bez problemu, jedyny problem, z którym nie mogę sobie poradzić to: przechodzenie dzwięku z kina na TV i odwrotnie z TV na kino. Przed podłączeniem nki wszystko się fajnie przełączało z pilota TV pomiędzy TV a kinem - po podłączeniu nki głos z kina mogę automatycznie przełączyć pilotem TV na głośniki TV, ale odwrotnie występuje problem, dzwięk z TV na kino nie wchodzi automatycznie - kino się resetuje i trzeba ustawić ręcznie w kinie na opcję TV i dopiero wszystko śmiga. Walczę z tym ale już nie mam pomysłu. Może Tobie się uda to napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lock' post='30664' date='21.12.2006, 11:07 ']
gra mi bez problemu, jedyny problem, z którym nie mogę sobie poradzić to: przechodzenie dzwięku z kina na TV i odwrotnie z TV na kino. Przed podłączeniem nki wszystko się fajnie przełączało z pilota TV pomiędzy TV a kinem - po podłączeniu nki głos z kina mogę automatycznie przełączyć pilotem TV na głośniki TV, ale odwrotnie występuje problem, dzwięk z TV na kino nie wchodzi automatycznie - kino się resetuje i trzeba ustawić ręcznie w kinie na opcję TV i dopiero wszystko śmiga. Walczę z tym ale już nie mam pomysłu. Może Tobie się uda to napisz
[/quote]


Ja mam TV Philips wiec nie dziala obsluga z pilota TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...