Skocz do zawartości
paweldubiel

Samsung 32 S71B

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem właśnie taki model tv i po otworzeniu go zobaczyłem ze karta gwarancyjna jest w 8 językach ale nie w polskim... czy nie ma to znaczenia w,odpukac, oddaniu go do serwisu Samsun Polska w razie jakiegos problemu?
moze ja szukam dziury w całym...
dzięki za odpowiedz!

[url="http://img442.imageshack.us/my.php?image=1004475sb8.jpg"]http://img442.imageshack.us/my.php?image=1004475sb8.jpg[/url] Edytowane przez paweldubiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja kupiłem ten sam model tylko 37" jakiś miesiąc temu w internecie w sklepie o nazwie "Żagiel". Po tygodniu dosłali mi kartę gwarancyjną w języku polskim wraz z wykazem serwisów w Polsce. Tak więc domagaj się karty w j. polskim.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli mam iśc do tego sklepu w którym zakupiłem tv,dzięki,w takim razie zajrze do nich,rozumiem ze to jest ich obowiązek wydanie takiej karty...?
troche to dziwne poniewaz karta gwarancyjna(nie pl) była w srodku pudełka,wszystko orginalnie zapakowane... Edytowane przez paweldubiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paweldubiel' post='30199' date='19.12.2006, 17:04 ']
czyli mam iśc do tego sklepu w którym zakupiłem tv,dzięki,w takim razie zajrze do nich,rozumiem ze to jest ich obowiązek wydanie takiej karty...?
troche to dziwne poniewaz karta gwarancyjna(nie pl) była w srodku pudełka,wszystko orginalnie zapakowane...
[/quote]
ja na twoim miejscu bym to zrobił jak najszybciej albo najpierw zadzwoń do sklepu gdzie kupileś i zapytaj czy tan TV ma polską gwarancję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie. posiadam ten model i trche kopałem w menu serwisowym i teraz chciałem wrócic do ustawień fabrycznych i [beeep]a blada. nie przywraca wszystkich ustwień. Mógłyb ktoś wejsc do menu serwisowego i zrobic zdjęcia jak to powinno wyglądać oryginalnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...