Skocz do zawartości
nulus

TV 40-50 cali za ok. 2,5 tysiąca.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie smile.gif
Stoję przed dokonaniem zakupu. Chcę skorzystać z poświątecznych zniżek. Z tego co przeczytałem i wywnioskowałem dobrym wyborem będzie dla mnie telewizor LCD LED (chyba, że coś innego zaproponujcie?).

3 lata temu kupowałem rodzicom plazmę Panasonica P42GT30 i chętnie powtórzyłbym zakup jednak niestety zdaje się, że era plazmowych już umarła...

Modeli jest tak dużo na rynku, że zwracam się do Was o pomoc w wyborze modelu. Co polecicie?

Sytuacja wygląda tak :

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Spory salon 4m na 5 m.
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3 metry
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2 osoby
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stojący.
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Okna na zachód, na krótszej ścianie, tv będzie stał na dłuższej ścianie we wnęce meblościanki.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Thomson crt 21 "
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? WIFI, przyjazny interface no i czytnik na pendrivy.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Sygnał z dekodera UPC.
10.Jakie urządzenia ? lapek z HDMI, xbox 360, odtwarzacz DVD, dobrze by było aby można było podłączyć smartfona.
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-3 h ale nie codziennie.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? seriale, filmy, koncerty !
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak ale sporadycznie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Spodarycznie
16.Preferencje co do marki ? Brak aczkolwiek może Panasonic?
17.Preferencje co do wielkości ? minimum 40 cali, max.50 cali, wymiar wnęki na TV to 126 cm x 76 cm.
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? odbijające się światło w matrycach, słaba jakoś obrazu, smugi, problemy z prawidłowym odwzorowaniem kolorów.
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? ok. 2500 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? 3D to kwestia dyskusyjna, wolę 3D w kinie nie mniej jeżeli by było bez podnoszenia ceny to ok.

Nie zależy mi na rozdziałce UHD.

Więc drodzy forumowicze co byście mi polecili? icon_wink.gif

Pzdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...