Skocz do zawartości
vipers33

Pomoc w weryfikacji Panasonica CX700E/CXM710E/CXE720E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie,jakie są różnice prócz Hz i dodatkowego pilota pomiędzy tymi trzema modelami.

Czy posiadają różne matryce,inna jakość obrazu;dodatkowe funkcje czy coś je wyróżnia szczególnego.

Dużo czytałem na temat

Panasonica TX-50CX700E

w sumie jestem już zdecydowany,ale nie dają mi spokoju te dwa pozostałe modele niby "inne" a jednak takie same :(

chodzi mi o te dwa:

Panasonic TX-50CXE720E

Panasonic TX-50CXM710E

różnica w oznakowaniu do CX dodano:

w pierwszym CX"E" i zmieniono z 0 na 2

a w drugim CX"M" i zmieniono z 0 na 1.

Czy oprócz tego,że TX-50CX700E ma 800Hz BMR 4K IFC to co jeszcze różni te dwa modele prócz dodatkowego pilota i 1000Hz BMR 4K IFC?

No i oczywiście różnią się znacznie cenami około 400zł (drugi pilot dotykowy tyle kosztuję)?

Pomóżcie bo ja już zgłupiałem.

Edytowane przez vipers33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto brać cxe720 jak jest taka różnica w kasie miedzy nimi. W obrazie tego nie zobaczysz a pilot nie jest wart tej kasy.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obrazie tego nie zobaczysz a pilot nie jest wart tej kasy.

Tak myślałem.

Tylko po co robić jeden produkt w trzech wersjach pod innymi oznaczeniami,ze względu na"1000Hz BMR 4K IFC", które nie polepsza obrazu i jest taki sam jak w 800Hz BMR 4K IFC i dokładając pilota multi?

Edytowane przez vipers33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyż każdy market ma inne wersje ; ) Może wydawać się to dziwne ale tak jest. Nie znajdziesz trzech modeli w jednym sklepie tej samej sieci : ) Wielu producentów ma podobne wersje TV z różnymi oznaczeniami na różne sklepy. Ty wchodzisz na forum więc wiesz wszystko :) Ale sporo osób nie wchodzi i nawet nie musi czasem tego wiedzieć ; ) Dla nich i tak pewnie nie będzie to miało znaczenia.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Gmeru bardzo dziękuję Ci za wyjaśnienie o co w tym wszystkim chodzi,bo nie wpadłem na to.

Właśnie teraz zrobiłem sobie noworoczny zakup w fajnej cenie :mellow:https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-panasonic-tx-50cxm710

i nie mając jeszcze tego TV już go :wub: love ;)

Mam tylko nadzieję,że do 22 m pokoju nie będzie za mały i potem będzie płacz,że mogłem kupić 55 cali :(

A mój 2-letni Panasonic TX-L42ET50E oddam do pokoju dzieciaków.

Jeszcze raz dziękuję Gmeru za rozwianie moich wątpliwości.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługiwane formaty AAC , Apple Lossless , AVCHD 3D/Progressive , AVI , FLAC , FLV , HEVC , JPEG , M4V , MKV , MP3 , MP4 , MPO , PS , TS , VOB , VRO , WAV , WMA Pro , WMV , 3GPP

Chodziło Ci o to?

Edytowane przez vipers33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu! Ja walczyłem spore boje z TV, testowałem i Samsungi i Panasonic CX680 i też stanęło na CXM710! Świetna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...