Skocz do zawartości
samsonek

TV + Android + KODI + acestream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początku powiem, że nie udało mi się znaleźć na forum odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, a chodzi mi o cieszenie się szybkim telewizorem, na którym mogę oglądać zagraniczną telewizję on-line, w szczególności interesują mnie streamy zagranicznych meczów!

Planuję zakup telewizora z oprogramowaniem systemowym Android TV i interesuje mnie jakie możliwości w takim telewizorze ma player KODI i czy da się w nim zainstalować zewnętrzne oprogramowanie apk (nie z google play) np. Torrent Stream Controller ze strony www.vidsoftware.ru . W szczególności interesuje mnie jak taki telewizor po instalacji KODI i Torrent Stream Controller pracują z adresami acestream? Interesuje mnie również czy mając już zainstalowane KODI mogę doinstalować adony typu: p2p-stream, plexus lub ultimate robocop.

Nadmieniam, że już troszkę testów ww. tematu przeprowadziłem i wiem, że: KODI i Torrent Stream Controller mogę zainstalować w telefonie z przed 3 lat (Samsung Galaxy SIII i innych nowszych). Wszystkie aplikacje i adony mogę zainstalować w dowolnym Windows (XP+), Linux, nawet na Raspberry Pi 1/2/+ (nie miałem czasu na Pi Zero sprawdzić, od tygodnia się za to zabieram, ale na 99,99% będzie śmigać). Wszystko fajnie śmiga, oczywiście nie zawsze stabilnie i zależy od jakości łącza internetowego ale ogólnie zagraniczna/rosyjska telewizja jest na 4+.

Proszę o informację czy ktoś to testował i może mi polecić 40" telewizor do tego?

.... wiem .... wiem ... wszystko to korzysta z p2p/torrentów, a wiadomo jakie mogą być przez to kłopoty, ale ... bez przesady ;)

.... domyślam się również, że acestream hash muszę od czasu do czasu wprowadzać z klawiatury, ale to w sumie pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...