Skocz do zawartości
Arktez

50JU6800 Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki dylemat, od 4 dni zastanawiam się jaki TV kupić, chciałem wcześniej Philipsa z Ambilight 4, ale te modele mają okrutnie wysoki input lag. Teraz zainteresowałem się tym modelem Samsunga. Wiem, że JU6800 ma szerszą paletę barw, ale 60hz, jednakże ja najwięcej gram, nie oglądam sportu, filmy sporadycznie. Od 4 lat mam starego samsunga 32eh5020 który także ma 60hz matrycę i nie zauważyłem żadnego smużenia, bo po prostu nie zwracam na to uwagi. W grach podobno jeden pies, czy TV jest 120hz z upłynniaczem, czy 60hz. Aktualnie 50JU6800 jest w Media Markcie za 3600zł. Nie mogę wydać więcej niż 3600zł niestety. Chyba, że lepiej kupić coś z Full HD? Myślałem też o Sony W805C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy potrzebujesz 4K skoro jesteś głównie graczem? Może lepiej wydać mniej kasy a za parę lat można kupić coś 4K jak wszystko będzie już jasne. Fajny jest Samsung H6400, J6200 czy właśnie Sony ale może niższy model np. W705C z bardzo małym lagiem? W755C i W805C to system Android. A Philipsa jakiego patrzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kupić TV z 4k z myślą o przyszłości. Mam teraz Xboxa One, ale chyba go sprzedam i kupię kartę graficzną za około 2000zł Wtedy taki TV miałby sens. Samsung H6400 jest już niedostępny za bardzo. Nad J6200 się nie zastanawiałem, w sumie mógłbym kupić nawet 55 cali bo jest w MM za 3100zł. W705C był mi już polecany w sumie, mógłby być oferowany w większych przekątnych np. 55" Właśnie wiem, że W805C ma Androida. Odradzasz TV z takim systemem? Philispa patrzyłem PFS8109. Przeczytałem jego test na tym forum i brałbym go, gdyby nie ten chory input lag. Jest też PFS8209 ale przewaliłem cały internet i nie znalazłem informacji dotyczących jego Input laga.

No ale co z tym JU6800?

Edytowane przez Arktez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android ma ogromne możliwości. Jeżeli wiesz jak jest wykorzystać (np. KODI) to będziesz w siódmym niebie ;) Do tego dostęp do ogromnej ilości aplikacji. Generalnie jak masz smartfona na androidzie to dokładnie tego samego możesz spodziewać się na ekranie TV. Czasem oczywiście jak to android: coś przymuli albo się przywiesi. Ale to typowe. Nie znam Androida bez nawet minimalnych problemów ; )

Karta za 2k pozwoli Ci zobaczyć grę w 4K może w 15fps ; ) To zdecydowanie za mały budżet. Albo minimum 980Ti albo szkoda wchodzić w temat. Normalnie to trzeba mieć na ten moment dobre SLI czyli dwie karty.

Co do reszty to podtrzymuję co napisałem. Musisz podjąć sam decyzję :-). 6800 też nie głupi pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...